Crysis 2 czyli co nim takiego jest

jak w temacie , czyli co jest w tej grze że jest taka “wspaniała” ,wiem że gra pod względem graficznym prezentuje się nieżle ale co z resztą, z klimatem, fabułą i grywalnością…oglądając gameplay-e z tej gry miałem wrażenie że w tej grze się tylko chodzi i od czasu do czasu pojawiają się jacyś tam przeciwnicy których można

wyeliminować bez najmniejszego trudu i jakiegoś specjalnego wysiłku, ogólnie muwiąc nudziłem się jak nigdy dotąd… #-o

czy gry już będą “dobre” tylko w sensie graficznym jak np. NFS Hot Pursuit 2010 który to był porażką jak i trzy poprzednie NFS-y

Nic wspaniałego nie ma w crysisie 2, choć gra się w miarę przyjemnie…

Raczej tak, coraz lepsze pod względem grafiki i coraz bardziej prymitywne pod względem rozgrywki, choć zdarzają się wyjątki.

Crysis (1 jak i 2) w przeciwieństwie do COD-a i BF (nie że nie ma ale jest **** ) opowiada historie i ty idąc po dżungli czy NY ja poznajesz przy okazji wykorzystując nano-kombinezon grafika jest tylko kwestią estetyki Crysisy to gry przede wszystkim single i je kończąc czułem usatysfakcjonowany kolega wyżej ma racje coraz gorzej z fabułą coraz lepiej z grafika a powinno być odwrotnie zagraj w Limbo,Bastiona,Vessel,Botanicula [chocażby Portala 1,2] to przekonasz się że grafika to nic w porównaniu z grywalnością tytułu

Jeśli dla Ciebie nowy hot pursuit był porażką to nie dziwota, że Ci się też crysis 2 nie podoba. Lepiej zamiast oglądać gameplaye sam pograj, bo według mnie warto, gra warta obecnej jej ceny.

Hot pursuit to był pierwszy od czasu carbona porządnym nfs, naprawdę fajnie mi się w nim jeździło. Crysis 2 jest łatwy, ale to nie problem uruchomić grę na wyższym poziomie, no nie? :wink: