Crysis 2 zmiana ustawień grafiki

Witam,mam taki mały problem,mianowicie chodzi o to że nie działa mi programik do zmiany ustawień w Crysis 2 :

http://pliki.onet.pl/plik2373_Crysis.2. … s.1.5.html

niestety gdy chcę uruchomić ten patch wyskakuje mi błąd i nic się nie uruchamia. Zależało by mi na tym by skorzystać z tego wynalazku ponieważ chciał bym nieco zmniejszyć ustawienia. Może da się jakos inaczej pozmieniać ustawienia w grze np cieniów itp itd??Niestety twórcy strzelili bubla i nie możemy za bardzo z poziomu gry sterować ustawieniami.Proszę o pomoc

Cytat z linku który podałeś:

Spełniasz to wymaganie?

Jeżeli nie - zainstaluj frameworka, jeżeli tak, to podaj jaki błąd wyskakuje.

PS Choć nie mam (jeszcze) Crysisa to u mnie program uruchomił się bez problemów.

Tak mam zainstalowanego Microsoft .NET Framework nawet dla pewności zaktualizowałem go i nic

Znalazłem coś takiego http://www.cdaction.pl/news-18218/crysi … je-pc.html

Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tutaj ^^

Też chodzi o crysisa.

Jest z ta grą problem (przynajmniej u mnie) na ustawieniach gamer mam 25-30 klatek, ale gra dziwnie zwalnia podczas chodzenia.

Na rozdzielczości 1440/900, a także na 800/600, różnica jest tylko w fps

Zmiana detali na low w Crysis 2 Advanced Video Options 1.5 też nic nie daje. Na ustawieniach wszystko low i rozdzielczość 800/600 dalej gra nie działa płynnie

mam sterowniki grafiki w wersji 266.58

mój komputer (spełnia minimalne wymagania)

Przechwyt_hrnaasq.PNG

/edit

wystarczyło w ustawieniach karty graficzne przestawić z jakości na wydajność ^^

też mam problem bo mam rozdziagnięty obraz mocno mimo natywnej rodzielczosci ekranu! jak zmienie rozdzielczosć mam 2 paski poziome co robić?

@cleophas Jak karta nvidii i najnowsze stery ,to spróbuj sterowników 266.58 ,te nowe niekiedy fiksują http://www.dobreprogramy.pl/NVIDIA-GEFO … 18940.html - komentarze

działa już normalnie! dzieki za pomoc bo nigdy bym się nie skapnoł ze o to chodzi. zawsze mówią zeby instalowac najnowsze srerowniki i tak robiłem…

wiem ze nie w temacie pytanie ale mam taki problem ze chę podkęcić 5000+ atlona no i to jest tak że w nocy komp chodzi cały czas (z zegarem 1Ghz) a w dzień chiałbym zeby był podkręcony ale codzienie wyłanczać kompa i grebać w bosie nie ma sensu chyba. co można zrobic aby go płnie zmieniac megaherce?

@cleophas no to elegancko.

Co do tego procka to w sumie nie wiem czy istnieje taka możliwość ,wydaje mi się że nie istnieje. Do głowy jedynie mi przychodzi ,manewr w opcjach zasilania (Vista/7) ,zmiana planu po dostosowaniu Zarządzania energia procesora - przykładowo podkręcasz procka i w planie na dzień ustawiasz 100% przy maksymalnym stanie ,w planie na noc ustawiasz max np na 20% i to o ile się nie mylę ma również wpływ na taktowanie ,a na pewno na zużycie energii .Może dało by się przełączać automatycznie plany poprzez harmonogram zadań ,ale tego też nie jestem do końca pewny. Natomiast manualnie ,spod systemu taki myk jest wykonalny :wink:

znalalzłem tylko zmiane opcji zasilania ale do monitora… no raczyj sie nie uda. szkoda zeby procesor chodził w nocy na 3Ghz i zużywał dużo prądu gdy sie sam przy bezczynosci przelacza z 2,6 na 1ghz zużywając mało pradu. zostawie tak jak jest mimo że kupiłem porzadne chłodzenie do procka. W takim razie wracając do crysis 2 to podkręcenie atlona 5000+ brisbane dało by lepsz wynik zauwazalnie w klatkach/s? karta grafiki to palit 9600gt. jesli tak to mimo wszystko bym podkecił. jeszcze raz dziękuje za pomoc w rozwiazaniu problemu z rodzielczoscią:)

Dostępność zaawansowanych opcji zasilania jest na pewno w Vista i Win 7 [start > wpisz opcje zasilania >> zmień ustawienia planu > zmień zaawansowane ustawienia planu >> zarządzanie energią procesora] W XP z tego co pamiętam jest z takimi opcjami bardzo ubogo.

Co do podkręcania i ilości klatek ,to raczej powinna być poprawa ,a w połączeniu z podkręceniem karty graficznej np o 3-5% (na początek) ,to poprawa moim zdaniem powinna być zauważalna.

maxymalny stan procesora nie moze być większy niz 100% minimalny jest na 5%. i taak czeba zmienić kompa bo ten jest za słaby do takich gier jak crysis 2 i inne nowości.

Jak podkręcisz procesor to maksymalny stan ustawiasz dla Twojego planu dziennego = 100% ,dla nocnego ,przelicz ile ci potrzeba w procentach i tyle ustaw dla nocnego przykładowo 25% ,przełączasz albo manualnie albo kombinujesz na automat z harmonogramem. A podzespoły fakt faktem można by było zmienić :slight_smile: Choć np mi Crysis 2 śmiga elegancko na C2D 2GHz i GT240 1GBDDR5 GS.

P.S widziałeś ten programik ? http://pliki.onet.pl/plik2373_Crysis.2. … s.1.5.html

z tym procesorem to juz sobie podaruje jednak. programik mam ale nie mogę nigdzie znalezć pliku autoexec.cfg nie wiem dlaczego. gram pod nickiem cumulus13 i mam już 45 poziom:) chiałbym sie wymienić doswiadczeniem i sie zapytać o premie jakie dają 2 i 3 poziom skafandra bo niektóre mam ale nie wiem czy inne warto oddblokowywac. na przykłąd pancerz ma 2 poziom to ze szyciej mozemy chodzić w jego trybie a 3 chroni przed premia zakluczac. z maskowaniem to 2 poziom nie ma cienia a 3 pozwala na 40 sekundowa niewdzalośc co przebija wszysko moim zdaniem. co jes na 3 poziomie celności na przykład?

mam crysis 2 i po ustawieniu detali grafiki na low podczas gry na ekranie pojawiają mi się czerwone piksele? można coś z tym poradzić? prosze o szybką odpowiedz

Nie licząc tamtej zewnętrznej aplikacji zaawansowane ustawienia graficzne w Crysis 2 dostępne są po wgraniu patcha 1.8.

Panowie pomocy wszystkie warunki mój komp spełnia co do Crisis 2 karta nie za super GFX260 4 rdzenie po 2,63 4gb ramu montuje najnowsze stery do grafy GeForce 280.26 wszystkie patche jakie istnieją w necie i co mi się dzieje non stop to samo czarne tło zielony kursor a w tle reklama nVidia i intela powiedzcie co robię źle bo już mnie normalnie bierze z góry dzięki i pozdrawiam