Crysis 3 - Czarny obraz + Kursor

Cześć, chciałem przetestować swój nowy sprzęt na Crysis 3, wiec biorę się za instalacje, ładnie śmiga, odpalam grę, ładuje mi grę, … i czarny ekran, muzyczka w tle gra i kursor… tak, grę mam orginalną, wykupiłem klucz, czytałem że to jest spowodowane tym że gra nie jest kompatybilna z Win7 64bit…Nie wiem, pomożecie? Chciałbym dziś wieczorkiem zagrać ;>

Specyfika:

-Windows 7 HOme Premium 64bit

-Intel Core i3 3240 HT 3.40GHz

-Ram 4GB(1333Mhz)

-Płyta Gigabyte Ga-H61M-S1

Grafika: Gtx 650

Więc mój sprzęt spełnie rekomendowane wymagania, o co chodzi?

DirectX 11- Zaktualizowany…

Sterownik Nvidia: 327.23

Microsoft Visual 2005, 2008, 2010.

:lol: , nie wiem kto to napisał ale to bzdura wierutna jest…

Uruchamiałeś system ponownie po zainstalowaniu, czasem się zdarza, że w celu dokończenia aktualizacji DX jest wymagany restart. Gra sprawdza biblioteki i je aktualizuje :slight_smile:

Uruchomiłem ponownie komputer, niestety gra nie chce dalej współpracować ze mną, jakieś pomysły?;/

:)

Problem nie rozwiązany, podczas załączenia kampani…gra zacina się…

Tak, kup sobie Crysis’a a zatnie Ci komputer. -,-

Tego nie wiem, mój C3 zainstalował się od razu w PL. Czy dźwięk ustawiłeś w opcjach gry? Podaj rozwiązanie bo to popularny problem był/jest i inni mogą skorzystać :slight_smile:

Dodane 22.10.2013 (Wt) 14:06

Zmień detale na niższe, to wymagająca gra jest :slight_smile: Wyłącz wygładzanie AA

Z ustawieniem języka poradziłem już sobie, dzwięk naprawiony też, ale … crash, ehh. poszukam cos w necie…