Crysis 3 nie instaluje się z płyty

Witam!

Właśnie dostałem Crysis 3 HE w promocji od AMD Level Up i mam pożyczoną płytkę od kolegi zwykłej ed. Crysisa 3.

Gdy klikam instaluj (na płytce) pokazuje mi abym podał kod produktu, który chwile wczesniej podałem originowi ;/

Na originie mam inne gry wiec nie za bardzo wchodzi w gre reinstall a i tak podobno nie pomaga ;/

Pomocy i Pozdrawiam

Nie możesz instalować gry z płyty musisz ją pobrać przez origin, bo ten klucz tylko tak można wykorzystać.

Bez sensu. To jest normalny klucz jak każdy inny więc powinno dać radę zainstalować z płytki.

Nie, ponieważ sam nawet stwierdziłeś, że kolega posiada inną wersję niż ty. Działało by to bez problemu gdyby instalator z płyty wymagał zalogowania w origin.

Na steam jest tak samo klucz masz tylko i wyłącznie do wykorzystania w platformie, a nie w żadnym innym wypadku/

Dalej tego nie ogarniam ale rozumiem o co Ci chodzi ;D Dałem passy do konta koledze który ma 20mb neta i On mi to sciagnie wiec Temat nie rozwiązany ale zamknięty :wink:

Pozdrawiam

Uruchom Origin, zainstaluj grę z płytki. To wszystko. Nie powinno pytać o skojarzenie z Originem jak pisze kolega CrisPL wyżej. Sam mam Crysisa 3 na płycie i na Origin, sprawdzałem przed chwilką to wiem co piszę :slight_smile:

Jeżeli występuje błąd podczas instalacji skontaktuj się z działem Origin w tej sprawie.