Crysis - celowanie ze snajperki

Eloszka…

Mam pytanie… Gram właśnie w Crysisa i jak strzelam ze snajperki to celownik strasznie się rusza. Jest może jakaś opcja, żeby wstrzymywał oddech? (tak jak w Far Cry lub Call of Duty 4). :smiley: I czy można jeszcze bardziej przyzoomować czy jest tylko jeden zoom?

jeżeli masz lunetę snajperską to przybliżasz i oddalasz kółkiem myszki,a podczas strzelania uklęknij(Ctrl) :lol:

No niestety, ale koleś nie wstrzymuje oddechu i strzela jak strzela… A na rolkę też nie zoomuje :wink: Może pomoże ktoś kto grał w Crysisa? :slight_smile:

Lunetę snajperską zamontujesz na każdym karabinie w grze-ma ona tylko zoom 4x i 10x a żeby nie było odrzutu np .w kałachu to klawiszem (x) zmieniasz na pojedynczy strzał.I nie ma opcji wstrzymania oddechu-mam obie części crisisa i jakoś tego nie zauważyłem,co najwyżej można przełączyć skafander na siłę , wtedy ręce mniej drżą :!: A jak byś grał w gry ‘‘snajperskie’’ to byś wiedział że snajper oddaje strzał z pozycji leżącej.A strzelanie w biegu i trafienie czegokolwiek mniejszego od drzwi stodoły-to jest tylko na filmach :stuck_out_tongue: