Crysis-fpsy

Wiec tak podam jeszcze raz swoja Konfiguracje Quad Core Q6600 Asus pk5 4 gb ramu /800 mhz geil, Geforce 8800 ( stery beta do crysisa) I taK odpalam gre detale juz sa na fulla rozdzialke zmieniam na 1280x1024, AA narazie wylaczone, no idzie jakos fajnie sie gra nawet przyjemnie, po czym zmieniam AA na najmniej czyli na 2x i juz sa problem obracajac myszko w prawo, lewo obraz juz nie przesuwa sie tak plynnie tylko z malymi zacinkami, nie mowiac juz jak wejde w jakas akcje to juz w ogole dzieje sie bardzo nie dobrze fpsy rzedu 30 przy akcji spadaja do 15, Jestm ciutke załamany bo powinno u mnie to jakos lepiej smigac, juz demo lepiej sie grało

To winna tych sterów. Ja jadę na 1.4.13.09, 1280x1024 AA na 16 i brak zacięć.

A jak mam teraz doszczetnie odinstalowac stery zeby nic po nich nie zostalo i wgrac nowe?

czyli jakie to sa stery dokladniej bo na stronce nvidi nie widze

Panel Sterowania/Dodaj i Usuń programy/ NVIDIA drivers

Później odpal jv16 i usuń wpisy gdzie jest brak pliku od Nvidi, następnie restart i instalacja nowych sterów.

A ja mam pytanie :stuck_out_tongue: Jak mierzycie te fpsy jest do tego jakis specjalny program ??

program sie nazywa FRAPS

Dzięki Warzka.

Zrobilem test i jest tragedia :evil:

Na intel pentium D 3ghz 4 gb ram ocz 4-4-4-12 evga 7950 gx2 1gb grafika na pełnych ustawieniach 1600x1200 i wszystko na high z AA mam 5 w porywach do 8 fps :stuck_out_tongue: , na ustawieniach 1024 x768 i wszystko na high bez AA jak sie wogole nie ruszam to mam 25 fps przy akcji spada do 8 :evil: .

Cos strasznie cienko wypadla ta moja grafika

na GTSe jak i GTXe nie pograć z all na high. Będzie po 30FPS

A po co skoro w grze można zobaczyć

Nie pamiętam komendy ale chyba /r_displayinfo 1

Poszukajcie sobie w googlach

Najłatwiej je zmierzyć odpalając SandBoxa ;] u mnie na Very High, 1280x960 średnia klatek wynosi 28. Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 Ghz @ 2,7 Ghz; 4 GB DDR II 800 Mhz PATRIOT; Gainward Bliss 8800 GTX. Sterowniki - 163.69. Problem pojawia się z AA. Otóż jest ono kompletnie nie zoptymalizowane, gdyż nie ma znaczenia czy włączę x2 czy x16Q - zawsze zwalnia tak samo - do 16 FPS.

Najlepsze jest to że EA i Crytek informują że do rozgrywki w Very High i AA x16Q wystarczy spokojnie 2 GB pamięci, Intel Core 2 Duo 2,2 Ghz oraz 8800 GTS… więc trzeba przypuszczać, że Pre-Release Demo jest naprawdę jeszcze bardzo PRE i że pełna gierka będzie śmigać dużo lepiej. Pozdrawiam

Na moim sprzęcie przy rozdzielce 1280x1024 wszystko na VH i AA na 16 mam ok 10-15fps’ów. Więc dziwie mnie jakim cudem ty możesz mieć nieco 16fps’ów…

http://www.xaros.lua.pl/10.jpg

On ma GTXa, zresztą tak czy inaczej na 10-20 FPS sobie nie pogramy

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

GTX’a i Quada, tak więc różnica tylko 2-5 fpsów jest dziwna.