Crysis i GeForce 8800GTS

Siemka, mam pytanie - jak myślicie (wiecie?) - czy Crysis ruszy na maxie na takim sprzęcie jak w podpisie? Tzn. głównie chodzi mi o kartę bo o inne podzespoły to się nie martwię zbytnio!

http://www.frazpc.pl/news/17170-Wymagania_Crysis

Tu sa rekomendowane.

ale pytanie!! Oczywiście że tak!

Dzięki :slight_smile: tzn. bałem się że skoro GTS to okrojony GTX to nie ruszy na maxie :slight_smile: ale po ściągnięciu nie grywalnego dema stwierdzam że jednak ruszy :slight_smile: pozdrawiam

Ajajaj Xed - dziwne pytania. Masz sprzęt z najwyższej półki i się pytasz?

Nie ma czegoś takiego jak Intel Core 2 Duo E6600 2x 2,4 Ghz.

Z tego co wiem, że ma dwa rdzenie to nie znaczy, że 2 razy ghz są.

A tak w ogóle to LOL - Crysis mi pójdzie i to chyba nie na najniższych ustawieniach. Kwalifikuję się tuż pod rekomendowanymi 8)

nigdy prędkość procesora nie mnoży sie razy dwa jeżeli to procesor dwurdzeniowy.

A Propo gry to ruszy Ci ona bez problemu na twoim kompie na najwyższej grafie

Dzięki za info odnośnie procka :slight_smile: a co do gry… hmm wiecie pytam bo dotarłem do informacji z których wynika że do odpalenia Crysis na maxie używano 2 x GeForce 8800GTX, 4 GB DDR 2 i Quad Core! Ale wydaje mi się że to zwykłe ploty… mam nadzieje :smiley: Pozdrawiam

Nie nie ploty:

http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=1558

Może będzie ciąć.

No właśnie ploty o czym świadczy to zdanie:

“Pocieszeniem może być to, iż testy nie są potwierdzone i podobnie jak w przypadku wyników wydajności układu AMD/ATI R600 mogą okazać się fałszywe.” Jako pierwsze wyniki ukazały się na stronie Chińskiej… a CryEngine 2 jak i sama gra bodajże produkowane są w Niemczech :slight_smile:

Ja mam wielką nadzieję, że to jednak plotki ;] nie muszę chyba mówić czemu!

Np pierwsze zdjęcia proców AMD w tech 65nm były na Chińskich stronach, może jeszcze nie poprawili silnika, lub nie będą go poprawiać jak np. twórcy Ghotica czy jakoś tak 2 GB ramu ta gra pobiera bez problemu.

Gry obecnie nie mają klimatu tylko grafika i nic więcej.

@Tobi - poniekąd masz rację… rzeczywiście w dzisiejszych grach klimatu się nie da uświadczyć za bardzo :frowning: bardzo możliwe również, że silnik graficzny nie przeszedł jeszcze gruntownej optymalizacji… bo jak patrzyłem na wszystkie filmy z Crysis to nie widziałem zwolnień czy przycięć, a oglądałem te filmy również w HD. Widać było włączony AA itd, więc jeśli prawdziwe były by wymagania takie jak te podane przez “grających w demo” to nie wiem jakiego sprzętu twórcy musieliby użyć do nagrania tych filmików :smiley: Chyba jakiś serwerów z kilkunastoma GB ramu, 6 prockami i podłączonym tabletem graficznym nVidii :smiley: Pozdro

Jeśli chcesz grać na full detalach, to może ci trochę ciąć. Radzę dokupić dodatkowe 3 GB RAM i procesor 4.5 Ghz.

Pzdr.

Omfg. Gdzie te czasy, kiedy wszystko chodziło na GeForce’ie 2? :shock:

Zbierałem na kompa 2 lata! Kupiłem sprzęt jeden z szybszych i nowszych, żeby chociaż raz w życiu zagrać w najnowsze produkcje na max detalach, a tu okazuje się, że może się i tak zdarzyć, że ta upragniona gra ruszy… najwyżej na min :confused: Mam nadzieję że to jednak fałszywe informacje co do tych testów dema ;] Cóż pozostaje tylko czekać na ogłoszenie oficjalne wymagań zalecanych i na samą grę :slight_smile:

No więc nie podał, że ma procesor 4,8 GHz tylko dwa rdzenie, każdy po 2,4 GHz. :x

Wiesz… szczerze mówiąc to komputer dla grania w Crysis na full detalach jeszcze nie istnieje… :? I to jest najgorsze. Postęp techniczny nienadąża nad wymaganiami najnowszych gier. Np. taki MFS X - aby grać w niego płynnie na full detalach (statki, antylopy na pustyniach itp.) to trzeba mieć komputer, którego jescze nie ma w sprzedaży…

Kiedyś to sie grało w arkanoida i sie było zadowolnym i to wszystkim pod Dosem chodziło a teraz zeby pograc sobie w jakas gre to trzeba zmieniać cały sprzęt do czego to doszło.

Jest jedyne najrozsądniejsze wyjście - zakup konsoli. Kupujesz raz i nie martwisz się o nic…

@Szmal -to jest cytat z forum do tej gry ze stronki GRY ONLINE (tzn do Microsoft Flight Simulator X):

avner77

taaa…plynnie dzialala:)mialem demo czytalem sporo opini na fachowych portalach.Widze ze bedzie podobnie ja bylo z fs2004-bedzie chodzila na maxa z dodatkami na kompach ktore beda…za rok dwa…wiec do premiery podchodze z dystansem

Marcin737

obawiam sie ze jestes w bledzie. wszystkie ustawienia graficzne mam na ultra high + anty aliasing - cieniowanie samolotu (sa jakies bledy) + full traffic, a moj komp to Athlon X2 4200+, 1GB DDR2, GF7900GS. i wszystko chodzi bardzo plynnie

Także jak widać nie jest tak źle :smiley:

A co do konsolki to dobra inwestycja :smiley: ale z drugiej strony przyzwyczaiłem się za bardzo do kompa, zresztą na PS3 i tak mnie nie stać ani na Xbox 360 :frowning:

DANE OPUBLIKOWANE W SERWISIE CRYSIS ONLINE:

“Według serwisu Crysis Online, wyniki testów przedstawione przez Hardspell są fałszywe, jako argument podaje się brak wsparcia kart Ageia PhysX przez Crysis, która zastosowana i ponoć wykorzystywana była podczas testów.”