Crysis MP Beta na FilePlanet


(Dark Alchemy) #1

Serwis FilePlanet rozdawał bety multiplayera Crysis'a. Może ktoś z forumowiczów dostał tą betę i może opowiedzieć czy MP jest taki dobry jak zapowiadali??


(Krzysieek88) #2

Nie jest dobry. Jak dla mnie jest rewelacyjny :smiley: Super grafika i fizyka :stuck_out_tongue: a co za tym idzie ogromna grywalność :wink:


(Dark Alchemy) #3

A możesz się pochwalić kilkoma screenami?? Bo rozumiem, że tą betę otrzymałeś.


(Krzysieek88) #4

Jasne że mogę :wink: zaraz machnę kilka i dodam do posta :smiley: Już kiedyś kumplowi robiłem scrny ale chyba linków nie zapisałem więc muszę na nowo :roll:

edit // scrny.

  1. http://img402.imageshack.us/my.php?imag ... 04pab4.jpg

  2. http://img252.imageshack.us/my.php?imag ... 755ca0.jpg

  3. http://img213.imageshack.us/my.php?imag ... 755zz6.jpg

Proszę :slight_smile:


(Seba52a) #5

Gra super :o.... ale za to jakie wymagania :x

PS. Jakie parametry ma twój komp ?? :stuck_out_tongue:


(Krzysieek88) #6

Tak w skrócie to - Core2 Quad Extreme 3,00 GHz BOX, 4GB ramu, grafa Gf. 8800 ultra 768MB. Ale i tak coś z fps było nie tak :-x Może dlatego że to beta bo powinienem mieć dużo większy fps. Zresztą nie bawiłem się tam komendami bo nie znałem nawet xD Tylko dałem detale na max i grałem :stuck_out_tongue:


(klopas) #7

z twoją grafą o crysis możesz pomażyć :slight_smile:

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 20:16

mógłbyś wrzucić na rapidshare.com tego MP??

albo linka jakiegos


(Krzysieek88) #8

Nawet jakbym to wrzucił na rapida i tak byś nie pograł bo nie masz keya na betke :stuck_out_tongue: Tylko nieliczni się załapali na bete. Poczekaj aż będzie demko :wink:


(Wspinacz) #9

oj po zdjęciach to słabizna ... far cry lepiej wygląda ...


(Krzysieek88) #10

Zagraj wtedy oceniaj. A skoro Far Cry lepiej dla Ciebie wygląda to sorry :?


(Wspinacz) #11

no serio po screenach to Americas Army sieciowa gra lepiej wygląda ... , zreszta nie preferuje takich bezsensownych nawalanek typu bioshock (kolejny nie wypał) w których nawala się armie wrogów poświęconych AI ... co nie zmienia faktu że niezbyt wygląda ten niby hit CRYSIS


(Krzysieek88) #12

Moim zdaniem po prostu nie pasuje Ci ten gatunek gier. Ale uwierz że te gry (Crysis, Bioshiock) jak na swój gatunek są zrobione naprawdę rewelacyjnie. A America's Army to jednak coś innego więc raczej nie ma co tych gier porównywać.


(Dark Alchemy) #13

No, gierka wygląda super. Teraz tylko poczekać na demko (25 września) a potem pobiec przed szkołą do sklepu (16 listopada). Na moim złomku powinna też ładnie chodzić :P. Tylko jeszcze muszę bardziej proca podkręcić.


(Krzysieek88) #14

Ja już sobie zamówiłem full na pre-order :stuck_out_tongue: