Crysis - pójdzie czy nie pójdzie?

1gr ram celaron 420 1.8 gf 7300 gs smiga

mam kompa od czerwca

2GB ram

2rdzeniowy proc 5000+

radeonHD2600XT

na tych bajerkach odpala na średnich :smiley:

a calego swojego kompa mam za 2 tysiaki

hehe

Ja posiadam ten komp co w podpisie

I gram sobie w Crisisa w rozdzielczości 1024*768 bez AA

i część detali na Medium część na HIGH nawet większość i gra chodzi bardzo dobrze.

no to spoko jaki jest problem

do CRYSIS trzeba kompa co jakieś 4GB ram i proca 4 rdzenie oraz 2 g force GTX w SLI

Taa tylko żeby zobaczyć jak gra wygląda na full wypas detalach z aa i innymi pierdołami i jeszcze się wkurzyć że i tak mogą być zacięcia :stuck_out_tongue: .

A gra i tak wygląda bardzo dobrze nawet na średnich

U mnie ( Athlon 54 Dual core 2 razy 2,1 GHz, 2 gb ram dualu, RAdeon hd 2600 XT ) Chodzi plynnie na srednich i ciut malo fpsow na wysokich, ( przy duzych akcjach - DUZYCH !!

a ja mam celerona 2,4; 1gb ramu; geforce fx 5200; realtek ac’97; i założe sie że mi crysic pojdzie na max ustawieniach 8)

BUAHAHA !!

Screeny z Crysisa pójdą Ci na Full detalach ale gorzej z Sama gra xD

mam intel celeron 2,5ghz, geforce 7600gs,1gb ramu i kiepsko chodzi nawet na zupełnie low detalach #-o

Mi chodzi płynie w 1152x864 ALL High z 2x AA (Z 4x AA spada czasami do 20 Fps.)

I tak nie jestem zachwycony grafika. Patrząc na screeny (DX9) i to co u mnie widać to jest lipa (DX9).

Wyraźnie widać linie pomiędzy kamieniami i piaskiem, Liście drzew nie sa tak efektowne, i Niektóre Kamienie sa strasznie niewyraźne, jak jakby AF nie było włączone, Może to wina sterowników?