Crysis - pójdzie czy nie pójdzie?

Witam

Zapewnie kilku z was słyszało o tej grze która ma powstać w pryszłym roku. Hmm gierka bedzie świetna ale to co jest w niej najlepsze to ->GRAFIKA<- Jest ona piękna tak samo jak jej wymagania, których jeszcze nieznamy ale chyba po tej grafice każdy się domyśla że będą one kosmiczne!! Mi osobiście komp niepozwoli aby Crysis mi ruszył i niewiem czy za 5 lat tego doczekam:) Co myślicie o tej grze a również grafice?

A ja znam;

No tak…karta i procek za słaby…

jak i fabuła tak i sceneria będą raczej przypominać gre FarCry (przynajmniej demo filmowe na to wskazjuje) tyle tylko że grafika będzie bardziej realistyczna a to za sprawą nowego silnika Engine2. Zanim gra się pokaże myślę że uzbieram na nową karte.

Wymagan nie ma jeszcze oficjalnych wię tymi podanymi po niżej nie wolnosię sugerować

Cholera tylko które obrazki to zdjęcia, które screeny z gry :smiley:

Na razie, to powali Twój temat, jeżeli

nie zmienisz go na konkretniejszy :stuck_out_tongue:

Pójdzie mi na Celeronie 3,33?

Procek ma tutaj nie za dużo do gadania powiedz więcej jaką masz karte graficzną ile ramu itd. Chociaż według mnie na celeronku takim wątpie zeby poszedł

1gb ramu, grafa GeForce 512 mb

Kompa kupiłem na początku lipca a już zaraz pojawią się gry które mogą nie chodzić :? Za szybko się to wszystko rozwija

Według mnie to jest bez sensu. Owszem fajna grafa, ale komu to pójdzie :o Mój radek 9550 wysiada :? .

Po prostu to są gry nie na polską kieszeń, i nie mówię tu o cenach samych gier ale właśnie o wymaganiach. Ja myślałem że moje giga ramu to jest wypas i bede mucił w co zachce, a tymczasem coraz częściej widzę to w wymaganiach minimalnych…

Spójrzcie na to z innej strony. Jak wyjdzie Crysis podzespoły do komputerów szybko stanieją :stuck_out_tongue:

raczej taki skrót myślowy zastosowałeś :stuck_out_tongue:

bo jak wyjdzie Crysis, to wtedy powinnien wyjść dx10, win vista, może ddr3, a niedługo po tym karty graf. dx10

Ja to odpale na moim Radku 9200SE, zobaczycie :smiley: :wink:

witam wszystkich mam takie pytanko mam kompa celeron d 3,2 geforce 7100 gs 128mb 1500 ramu czy pójdzie na tym kompie crysis z najniszymi detalami prosze o odpowiedz pozdrawiam

faza84 Jak lubisz pokaz slajdów to jak najbardziej :stuck_out_tongue:

Na karcie

właśnie tak to będzie chodziło.

No niestety ale na moim sprzęcie Intel core duo 2,66 ,geforce 8600 gt,2 gb ram gra chodzi tylko na średnich detalach:/ po przestawieniu wszystkiego na wysokie gra się tnie a detali bardzo wysokich nawet nie mogę włączyć :? ale ogólnie gra wymiata :slight_smile:

Cryris to jest gra “nowoczesna” . Wymagania cały czas idą w góre. Zapaleni gracze kupują sprzęt i tak toczy sie rynek :D.Ja mam Core2Duo 2.13gHZ kartę GeForce 7600 gs(;/Do wymiany) 1GB 667mHZ ramu. i Chodzi na medium i niektóre na low. Ogólnie gra jest zaje_ista.

u mnie na sempronie 1,8 ghz 1 gb ramu i radeonie x1300 pro chodzi dobrze na średnich detalach.

sam się zdziwiłem, że wogóle się odpaliło, ale takie są fakty

screeny z mojej gry do obejrzenia na

http://www.xfire.com/profile/noobioster