Crysis very high

Ostatnio ściągnąłem sobie DX 10 dla xp (jakaś beta cośtam) i zainstalowalem Crysis’a. Oczywiście chcę grać na very high ale jednak i tak nie były te opcje aktywowane. Wiem ze można pobrac jakiś plik który aktywuje mi te opcje na Win XP. Dacie linki?? :slight_smile:

Nie ma takiego czegoś jak DX10 DLA XP! !!

Są tylko nielegalne imitacje

a czy ja sie ciebie o to pytam? chce wiedziec jak na xp odpalic crysis na very high

http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=18994

no a ten patch to umożliwia?

Optimizations and Stability

*Corrected a number of memory leaks with FSAA modes.

*Optimized Object Motion Blur for DX10 Very High Spec

*Destroying objects will now properly remove their decals from the world under DX10.

*Fixed a number of memory leaks with some procedural vegetation and destroyable objects physicalization.

*Fixed issue in windowed mode where the map or weapon attachment UI cursor can leave the game window.

*Fixed potential server exploit that could cause servers to crash

*Fixed crash with AI triangulation in the editor

Aby grać na XP w Crysis w very high musisz znaleźć folder CVarGroups (jest bodajże w folderze z grą => game => config).

Tam masz domyślne wartości ustawień grafiki i fizyki. Wystarczy, że zamienisz wartości spod 3 na te które są u samej góry. Pliki otwierasz notatnikiem. Uruchamiasz grę na high i powinno działać. Przez wszelkimi zmianami zrób kopię folderu CVarGroups.

ok dzięki

Dodane 14.03.2009 (So) 0:00

a czy Crysis do działania na very high potrzebuhe Visty+DX10 czy samego DX 10?

Wiesz, że nie potrzebuje ani Visty ani DX10 żeby na very high działał (to taki “chłyt” marketingowy). Jednak podobno jest różnica w wyglądzie na DX10, ale ponoć niewielka.

Darmowy patch 1.2 znajdziesz tu

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=1073

wlasnie gram na very high (ustawione na high ale idzie na very) i musze powiedziec ze wcale nie jestem zachwycony, roznica miedzy dx10 a 9 jest dosc znaczna (jak dla mnie)

Dodane 27.03.2009 (Pt) 23:27

Dla tych wszystkich mówiących że DX10 dla XP to podróba: W Crysis’ie wystarczy zamienić nazwami 2 pliki .dll i utworzyć skrót na pulpicie do crysis.exe dopisując na końcu (w polu element docelowy) _-DX10 , gdzie _ oznacza spację, jeśli nie działa można bez myślnika przed “D”. Trzeba tylko mieć DX10 dla XP. Cała filozofia. Pykam w Crysis’a na very high bez jakichkolwiek zmian w plikach config itp., z poziomu menu te opcje są po prostu dostępne. Co więcej, jest nieznaczna różnica (dla mnie) pomiędzy tym sposobem a grzebaniem w config-ach. :smiley: :smiley: No i co teraz?? :stuck_out_tongue: