Crysis WARHEAD aktywacja

Witam wszystkich mam prośbę do graczy Crysis WARHEAD. Czy możecie napisać jak aktywować Crysis WARHEAD? Bo wszędzie szukam w internecie i wiem ze można 5 razy aktywować ale nie wiem jak. Pomóżcie koledzy.

Z góry dzięki i milej gry pozdrawiam

Gdybyś miał oryginalną grę to by Ci się aktywowała po instalacji.

Automatycznie SecuRom to robi.

no mam oryginalna:) ale mi dokładniej chodzi o to i ze mam Crysis WARHEAD i Crysis wars i Crysis WARHEAD jest dla singiel play a Crysis wars jest do neta i ten wars nie chce mi nawet się uruchomić

Ta, oryginała?

Ja jakoś nie miałem problemów z uruchomieniem Crysis Wars. Jedyne co zauważyłem, że z autorunu już po zainstalowaniu nie zawsze uruchamia grę ale po to jest przecież ikonka na pulpicie :wink:

Crysis WARHEAD kupiłem w sobotę i instalowałem ale coś mi nie trybulo i odinstalowałem obydwie a dzisiaj szukałem w necie i znalazłem ze na 5 kompach mogę instalować ale u mnie coś z tym Crysis WARS jest i nie wie naprawdę co możne będę musiał oddać bo w Crysis WARHEAD myślałem na poczatku ze możne przez to ze jest ze musisz wszystkie misje przejść i wtedy masz odblokowany poziom sieciowy ale nie stety coś mam z gra :frowning: możne ktoś miał coś podobnego i cos z tym zrobi, jak tak to proszę o informacje jak to zrobi.