Crysis: Warhead - błąd ładowania lvl 5 "Below the Thunder"

Witam,

mam problem z grą Crysis: Warhead. Wszystko było dobrze w kampanii dla pojedynczego gracza aż do piątej mapy. Na ekranie ładowania misji “Below the Thunder” pasek postępu dochodzi gdzieś mniej więcej do 62-67%, po czym gra wychodzi do Windowsa i pojawia się “Wyślij raport o błędach” - “Wystąpił problem z aplikacją Crysis.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty”. Reinstalowałem grę - nic to nie dało. Problem występuje zarówno w wersji 1.0, jak i po spatchowaniu hotfixem do 1.1. Gra jest oryginalna.

Pomocy!

EDIT: Już znalazłem rozwiązanie. Na systemie Windows Vista trzeba ustawić we właściwościach pliku Crysis.exe zgodność z systemem Windows XP SP2. A na XP trzeba wczytać QuickSave’a pod koniec etapu 4 i zadbać, aby przed wejściem do kopalni oczyścić teren z wszystkich! obcych. Wtedy etap 5 wczytuje się normalnie. Mam nadzieję, że to komuś pomoże.

Podaj jaki masz procesor, kartę graficzną, ile ramu, jaki windows?

Zainstaluj aktualizacje do windowsa dostępne w panel sterowania/windows update, a także najnowsze dostępne sterowniki dla karty graficznej, dźwiękowej i sieciowej.