Crysis Warhead na Win7 x86 - Problem


(Kamil Pro) #1

Witam

Mam problem z grą Crysis Warhead pod Windows 7 x86. Gra instaluje się prawidłowo. Podczas uruchamiania pojawiają się standardowe loga EA, Crytek, Nvidia i Intel i w momencie gdy ma się pojawić menu jest czarny obraz z kursorem z gry, a w tle leci muzyka. Czy ktoś ma podobny problem? Jak go rozwiązać? Stery to najnowsze Nvidia 185.85 dla Win7 x86.

Pozdrawiam


(hevet) #2

Przestać w końcu traktować testowy system jako skończony.Ile można ciągle pisać,że system służy do zapoznania się z nim jego testowania a nie normalnego użytkowania.Sporo programów czy gier nie będzie na nim działać bo nie są z nim zgodne.Sterowniki także są jeszcze w wersji beta.

Może zainstaluj DirectX 9.0c i nie szkodzi,że Seven ma zintegrowanego w wersji 10 czy 11.


(Kamil Pro) #3

na tym właśnie polega testowanie, żeby testować różne aplikacje czy są zgodne z nowym OSem. a co do sterowników to nie są żadne bety tylko certyfikowane sterowniki WHQL dla Win7 i Visty


(Mayron) #4

Nawet certyfikowane sterowniki WHQL nie są w pełni kompatybilne z Siódemką... Ja nie mogę korzystać z Windows Seven bo sterowniki dla Seven x64 od NVidii nawet się nie chcą instalować ;d Za żadne skarby... Ale 32bitowe działają bez problemu na 32bitowym systemie... Ale 64bitowe dla 64bitowego już niestety nie ;]


(Binio21a) #5

U mnie ten problem na 7 nie występuje: http://wstaw.org/p/9738/ Wszystko było by oki, gdyby okno gry dało się zmaksymalizować, czego niestety nie da się zrobić xD Szkoda, bo gdyby nie kłopoty z grami (np. kickujący PB w grach multi) używałbym 7 jako głównego systemu :wink:


(ProTofik) #6

Nie prawda, instalują się b. dobrze.


(Rmk) #7

A co to za problem alt+Enter ? i masz na pełnym ekranie gre.


(Binio21a) #8

Gdyby działało bym niepisał.


(Lucyfer1991) #9

mam Windows 7 x64 i potwierdzam, działają, nie ma problemu:)