Crysis Warhead na Windows 7

Od wczoraj jestem posiadaczem Windows 7 Home Premium. Wszystko ładnie, pięknie śmiga, zainstalowałem Crysisa, by zobaczyć co potrafi DX10 (przesiadka z XP-ka) i chciałem sobie dzisiaj zainstalować dodatek. Problem w tym, że instaluje go już szósty raz i za każdym podejściem instalacja zatrzymuje się przy zainstalowaniu 1.6 GB zawartości płyty- patrząc po jej katalogu. Gdy osiągnie tą wagę żadna siła już dalej jej nie ruszy, a ja biedny nie wiem co może być tego przyczyną- na XP wszystko działało. Próbowałem już instalacji pod domyślnym x86, jak i jako wersję 32-bitową, odznaczałem niektóre elementy przy instalacji, ale dalej nic się nie zmienia. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Spróbuj uruchomić instalacje dodatku jako administrator (prawym klawiszem myszy na setup.exe i kliknij uruchom jako administrator) - Przez taką małą rzecz instalacje potrafiły się wieszać w trakcie, bądź wywalać błędem, albo w ogóle się nie uruchamiały.

Niestety, dalej bez zmian :confused: .

Może płytka jest uszkodzona? Przeczyść ją dokładnie i spróbuj.

Druga opcja to stworzenie sobie obrazu *.iso i próba instalacji z wirtualnego napędu, możesz to zrobić np. tym: http://www.dobreprogramy.pl/UltraISO,Program,Windows,16548.html.

Jeśli dalej coś szwankuje proponuję ściągnąć sobie *.iso z torrentów i zainstalować używając oryginalnego klucza (wydaje mi się, że taka operacja jest legalna).

Powodzenia :).

A po co ci DX10 w Crysis ? Przecież Crytek jakiś czas temu wspomniał że DX10 w Crysis to tylko marketing i w trybie DX9c celowo nie można w normalny sposób włączyć na max ustawień. A w Crysis Warhead tryb DX9c i DX10 niczym się nie różni oprócz mniejszej ilości FPS w DX10.

Skoro instalka Crysis-a działa na XP to płyta nie może być uszkodzona. Po prostu poczekaj a instalator sam ruszy dalej.

A jeśli to nic nie da to może zawartość płyty daj na dysk i z dysku zainstaluj.

Udało mi się wreszcie zainstalować grę, chociaż podejść miałem nie mało, bo cały czas instalacja się zawieszała. Wyłączyłem z instalacji download menagera, oraz wszystkie języki poza Polskim i Angielskim, przez co gra zajmuje znacznie mniej- chociaż i tak czekać musiałem na to zbyt długo.

Dzięki wam za odpowiedzi.