Crystal Clear 1.0 zmiana Theme, wyglądu

mam proste pytanie wiem że w tym programie jest kilka stylów jak zrobić żeby je zmienic?gdzi wejść i co uruchomić?

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Przenoszę w odpowiedniejsze miejsce.

Jak już zrobisz to o co prosił Admin :slight_smile: zajrzyj we właściwości ekranu na zakładki Kompozycje -> Tu wybierzesz jedną gotowych kompozycji zainstalowanych z Cristal Clear. Jeżeli chcesz wybrać inny styl okien, przycisków itp -> Zajrzyj na zakładkę Wygląd

co do tych zmian to w tych zakładkach co mi podano jest tylko jedna możliwość a mi chodzi o to żeby przełączyć na inne skóry tego crystal bo wiem że takie powinny być bo w opisie jest że jest kilka rodzajów tymczasem ja w panelu właściwości ekranu z skór dostępnych programu crystal mam tylko jedną dostępną

  1. Upewnij się, że w folderze C:\WINDOWS\Resources\Themes\ masz podfoldery o nazwach Cristal Clear . To w nich są przechowywane tematy Windows.

  2. Jeśli masz te tematy zainstalowane (bo może np. wybrałeś instalację typu Custom i pominąłeś tematy) - być może musisz jeszcze podmienić / spatchować plik uxtheme.dll -> http://themes.belchfire.net/index.php?showtopic=8767

(nie musisz tego robić jeżeli masz już inne niestandardowe tematy Windows i one działają).