Crystal Clear Brico Pack 1.0 a paski

Czy w tym programie da się zmienić wygląd pulpitu ale żeby był bez tego paska u góry ? chodzi mi o to żeby odświeżył wygląd ale nie dodawał żadnych pasków u góry ani z boku :slight_smile:

Nie wiem czy można odznaczyć ten pasek na górze , podczas instalacji , ale na pewno można go potem wyłączyć tak aby nie ładował się razem ze startem systemu . Choć osobiście uważam że ten pasek ( ObjectDock ) , to doskonałe narzędzie pomagające utrzymać porządek na pulpicie . Pozdrawiam :slight_smile:

To ja poczekam na opinię kogoś kto używa tego programu i się wypowie czy faktycznie można zrezygnować z tego paska :slight_smile:

Można , można :smiley: Życzę miłego czekania :mrgreen:

jeśli to jest object dock to przecież wystarczy kliknąć na x lub exit

w PPM i po problemie- tylko pytanie dlaczego, skoro to najlepszy i najładniejszy element w pakiecie?; moze jeszcze nie odkryłeś, że

może się chować, dowolnie powiększać podczas wysuwania, ze możesz go umieścić gdzie chcesz, wciągać na niego ikonki czegokolwiek,

że po przytrzymaniu lewego klawisza na ikonce folderu rozwinie ci

jego zawartość itd., możesz mu odhaczyć start with windows i

uruchamiać tylko, kiedy ci jest potrzebny, że w końcu ma zestaw

bardzo ładnych ikonek i mozesz je używać zamiast ikon systemu

(PPM na ikonce i właściwości na końcu - folder ikon nazywa się

Last)

ps. a na pulpicie umieść sobie jakąś ładną fotografię, o wiele to lepsze

od pulpitu upstrzonego ikonkami, każda w innym stylu i z innej parafii!

Dzięki rixx o to mi chodziło :slight_smile:

Dla ścisłości : jeśli klikniesz ppm na separator wywołując menu kontekstowe Object Dock’a , a następnie klikniesz Quit , to przy następnym uruchomieniu systemu pasek ten powróci . Tak więc , należy w opcjach Object Dock’a , odznaczyć uruchamianie się go , wraz ze startem systemu (o czym pisałem w swojej odpowiedzi) !!