CS 1.5 Serwer Klasy C

Wlasnie chce z kolega pograc w Cs przez internet , i wlasnie wyskakuje taki komunikat !!

A teraz lipa :frowning: co jest grane , czy da sie jakos zaradzic temu ??

serwer niech wpisze w konsoli sv_lan 0

krótko mówiąc: nie masz z nimi LANa - nie pograsz

a wczesniej gralem w ten sposob.

nkaroln

sprobuje !!

:roll:

neone

ta komende wpiszesz i na 99,9% bedzie ok

Więc tak :slight_smile: jeśli kolega nie ma org. Cdkeya to możecie pomarzyć o grze jeśłi nie jesteście z jednej sieci…Po drugie wystąpił prawdopodobnie konflikt IP (co również jest możliwe :frowning: ) jakie kolega ma IP i jakie ty masz (chodzi Czy zew. czy wew.) i czy jesteście z jednej sieci :slight_smile: Powiedz może pomoge. Choć na początek radze spróbować z opcją sv_lan 0 :slight_smile:

obaj mamy zewnetrzne ip, cd-key jest chyba oryginalny , wpisalem komende sv_lan 0 i i tak nie dziala , caly czas sie poakzuje to “class c”

Mozna cos na to zaradzic?

Tak kolega ktory stawia serwer musi wpisac

No tak ja stawiam serwer wiec ja wpisalem to i nadal mu sie to samo pokazuje.?

Stary…A macie obaj oryginała…Przynajmniej ten kolega ?? 8)

no tu wlasciwie jest problem chyba pogrzebany… nie mamy oryginalu:/ mozna cos z tym zrobic?

Można, albo kupic oryginał (przypominam HL2 kosztuje 79,90 i ma wszystkie gry CS 1.6, CS:S, DOD itd) albo połączyć się siecią lokalna z kumplem. czyli założyć LAN :slight_smile:

Pozdrawiam

PS. używany niezbanowany CS 1.6 na allegro można dostać za 20-30 zł, ludzie przesiadają się na Source i odsprzedają stare CS :slight_smile:

ta … ciekawe gdzie mozna kupic tego hl2 za 79,90 ?? ja nigdzie niewidzialem

Ja wogóle nie widziałem od dawna h-la :wink: Tymbardziej za tą cene i zestawik cały , no oprócz allegro etc :smiley:

Pozostaje wam jakiś opuszczony serwer on-line i gracie :smiley: Albo singiel online :slight_smile:

Wiesz co no to może pojedź do Empiku … To zobaczysz :-x

Legalnego sposobu niestety nie ma ale Half-Life 1 teraz kosztuje 40 złociszy :slight_smile:

nooo w empiku…na bank : http://www.empik.com/search.jsp?currentCategory=4010200 prawie za 79,90 no nie ? :smiley: (prawie robi wielka różnice)

Ale ja mówie o Half Life 1 :stuck_out_tongue_winking_eye: … a pozatym stary Half Life 2 do Cs’a Source nie potrzebny…I http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3288 tu masz Source za 89.00 … ten wyskoczył z 79.90 jak filip z konopii

W MM jakis czas temu HL2 był po 79,90 zł, a na półce obok stał CS:Source za 89,90 , ciekawe zjawisko :mrgreen: , nie wiem czy to była jakaś promocja ,pewnie tak, ale to o to chodzi żeby korzystać z takich okazji.

Pozdrawiam