CS 1.5 Serwer Klasy C

(Neone1) #1

Wlasnie chce z kolega pograc w Cs przez internet , i wlasnie wyskakuje taki komunikat !!

A teraz lipa :frowning: co jest grane , czy da sie jakos zaradzic temu ??

(Karolnowiszewski) #2

serwer niech wpisze w konsoli sv_lan 0

(Igorenek) #3

kr贸tko m贸wi膮c: nie masz z nimi LANa - nie pograsz

(Neone1) #4

a wczesniej gralem w ten sposob.

nkaroln

sprobuje !!

(Karolnowiszewski) #5

:roll:

neone

ta komende wpiszesz i na 99,9% bedzie ok

(S E B A11) #6

Wi臋c tak :slight_smile: je艣li kolega nie ma org. Cdkeya to mo偶ecie pomarzy膰 o grze je艣艂i nie jeste艣cie z jednej sieci鈥o drugie wyst膮pi艂 prawdopodobnie konflikt IP (co r贸wnie偶 jest mo偶liwe :frowning: ) jakie kolega ma IP i jakie ty masz (chodzi Czy zew. czy wew.) i czy jeste艣cie z jednej sieci :slight_smile: Powiedz mo偶e pomoge. Cho膰 na pocz膮tek radze spr贸bowa膰 z opcj膮 sv_lan 0 :slight_smile:

(Romec P) #7

obaj mamy zewnetrzne ip, cd-key jest chyba oryginalny , wpisalem komende sv_lan 0 i i tak nie dziala , caly czas sie poakzuje to 鈥渃lass c鈥

Mozna cos na to zaradzic?

(Edgarmks) #8

Tak kolega ktory stawia serwer musi wpisac

(Romec P) #9

No tak ja stawiam serwer wiec ja wpisalem to i nadal mu sie to samo pokazuje.?

(艁osiunio) #10

Stary鈥 macie obaj orygina艂a鈥rzynajmniej ten kolega ?? 8)

(Romec P) #11

no tu wlasciwie jest problem chyba pogrzebany鈥 nie mamy oryginalu:/ mozna cos z tym zrobic?

(Stevenix007) #12

Mo偶na, albo kupic orygina艂 (przypominam HL2 kosztuje 79,90 i ma wszystkie gry CS 1.6, CS:S, DOD itd) albo po艂膮czy膰 si臋 sieci膮 lokalna z kumplem. czyli za艂o偶y膰 LAN :slight_smile:

Pozdrawiam

PS. u偶ywany niezbanowany CS 1.6 na allegro mo偶na dosta膰 za 20-30 z艂, ludzie przesiadaj膮 si臋 na Source i odsprzedaj膮 stare CS :slight_smile:

(Romec P) #13

ta 鈥 ciekawe gdzie mozna kupic tego hl2 za 79,90 ?? ja nigdzie niewidzialem

(S E B A11) #14

Ja wog贸le nie widzia艂em od dawna h-la :wink: Tymbardziej za t膮 cene i zestawik ca艂y , no opr贸cz allegro etc :smiley:

Pozostaje wam jaki艣 opuszczony serwer on-line i gracie :smiley: Albo singiel online :slight_smile:

(艁osiunio) #15

Wiesz co no to mo偶e pojed藕 do Empiku 鈥 To zobaczysz :-x

Legalnego sposobu niestety nie ma ale Half-Life 1 teraz kosztuje 40 z艂ociszy :slight_smile:

(Romec P) #16

nooo w empiku鈥a bank : http://www.empik.com/search.jsp?currentCategory=4010200 prawie za 79,90 no nie ? :smiley: (prawie robi wielka r贸偶nice)

(艁osiunio) #17

Ale ja m贸wie o Half Life 1 :stuck_out_tongue_winking_eye: 鈥 a pozatym stary Half Life 2 do Cs鈥檃 Source nie potrzebny鈥 http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3288 tu masz Source za 89.00 鈥 ten wyskoczy艂 z 79.90 jak filip z konopii

(Stevenix007) #18

W MM jakis czas temu HL2 by艂 po 79,90 z艂, a na p贸艂ce obok sta艂 CS:Source za 89,90 , ciekawe zjawisko :mrgreen: , nie wiem czy to by艂a jaka艣 promocja ,pewnie tak, ale to o to chodzi 偶eby korzysta膰 z takich okazji.

Pozdrawiam