CS 1.6 brak dźwięku

Witam,

zacząłem grać w C.S 1.6 ale trochę mnie denerwuje brak dźwięku. Wszystko ma na full w opcjach ale w grze nic nie słychać :confused:

I mam jeszcze pytanko. Co zrobić żeby przy każdym łączeniu z serwerem nie trzebabyło pobierać nowych map i dźwięków

To już zależy od serwera - jeśli są na nim jakieś dodatkowe dźwięki czy modele to będą Ci się ściągać. Możesz jednak wpisać w konsoli cl_allowdownload “0” i dopiero połączyć się z serwerem - wtedy nic nie powinno się pobierać, ale jeśli nie będziesz miał danej mapy to niestety nie wejdziesz do gry.

A co do braku dźwięku - rozumiem, że w systemie działa normalnie? Jeśli tak to jaką masz wersję Counter-Strike’a: Steam czy NonSteam?

W konsoli wpisz: cl_allowdownload 0 (lub 1)

A co do dźwięku sprawdź jeszcze raz w opcjach lub wyłącz mikrofon. Albo w ustawieniach systemowych dźwięku. Można również sprawdzić czy na słuchawkach nie ma zwiększanie głośności. :wink:

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Mam i Steam i Nonsteam… i na tym i na tym nie ma… non steam mam bo kumple chcą czasem pograć ze mną… steama kupiłem przedwczoraj…

jak usunąłem nonsteam to na steamie nie ma dźwięku i na odwrót… w systemie jest dźwięk normalnie

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 7:55 został dopisany post przez mister1294

Usunąłem steama bo i tak nie mam z kim z kumpli grać bo nikt nie ma steama. czy non steam jest nie legalny? skąd najlepiej pobrać wersje z dźwiękiem i na jakim patchu grać…

Tak, jest to piracka wersja CS’a. Nieświadomi niczego ludzie lub też zwykli piraci twierdzą, że to wersja “na prywatne serwery” co jest całkowitą bzdurą.

Uruchom Steam’a, zaloguj się na konto, a następnie wejdź do zakładki My Games i ściągnij Counter-Strike’a. Wszystko powinno działać jak należy, więc problem z dźwiękiem nie jest spowodowany wersją CS’a (chyba, że grasz na Non-Steam to być może tak).

Co do patcha - istnieją one tylko na Counter-Strike Non-Steam, więc żadnego Ci nie polecę. Na Steamie jest wszystko w porządku, bez zbędnych łatek.

No w Stemie już mam dźwięk… ale nie mogę sobie pograć z kumplami i to mnie boli najbardziej…

oni mają nonsteam i nie pograją na oryginalnych…

pytałem się o to czy jest legalny czy nie bo jestem noobkiem jeśli chodzi o csa

I nadal o to pytasz czy tylko stwierdzasz? Bo jeśli to pierwsze, to znaczy, że w czytaniu postów też nie jesteś PRO. Zobacz moją poprzednią wypowiedź i sam wyciągnij wnioski.

Chociaż nie, wolę Ci pomóc - NonSteam jest nielegalny.

Wyciągam wnioski… tłumaczyłem dlaczego się o to pytałem :slight_smile:

tylko dziwi mnie to że moi kumple mają w non steam dźwięk a ja nie :confused:

wiem ze temat jest dosc martwy ale mimo wszystko napisze… może ktos zdola mi pomóc… wlasnie mam identyczny problem co zalozyciel tematu. Dzwieki ktore wgralem na serwer sa nieslyszalne przez nonsteamowcow… zas wszyscy ze stemem slysza je dokladnie:/ nie wiecie w czym moze byc problem?