Cs 1.6 - Czarny pasek po prawej stronie ekranu

Witam.

Mam problem z csem. Po włączeniu ukazuje się czarny pasek po prawo o szerokości ok. 2 cm na całą wysokość ekranu.

Dodam, że w ustawieniach karty graficznej (ati) zmieniłem ustawienia koloru na Full Screen 3D w celu rozjaśnienia tych aplikacji, głównie csa.

Zmienilem ustawienia na 3D 3 dni temu, od tego czasu nie miałem większych problemów, niekiedy tylko podczas włączenia csa kiedy miałem uruchomione programy mozilla itp. ten pasek sie pojawiał ale likwidowałem go automatycznym dostosowaniem ekranu w monitorze,

jednak teraz to nie działa. Pomyślałem ze to moze wina tego Full Screen 3D ale kiedy wybrałem tą drugą opcje (desktop) też pasek się pojawia.Gram na rozdzielczości 1152x854, na mniejszej rozdzielczości nie potrafię grać (razi w oczy)albo również jest pasek tyle że mniejszy, a na większej nie mogę ze względu na cale (17).

Może masz ustawione 4:3? Albo coś takiego… Miałem kiedyś podobny problem, tylko że z 2 paskami po obu stronach ekranu.

A gdzie mogę sprawdzić jakie mam ustawienie?? Chociaż wątpię żeby o to chodziło ponieważ nic nie kombinowałem z ustawieniami a wszystko elegancko działałp;]

Sprawdź wszystkie ustawienia karty graficznej jakie się da + zobacz Windowsowe ustawienia ekranu. W CS jest taka opcja - widescreen…