CS 1.6 DEDICATED SERVER Pytań kilka

Witam! Mam oczywiście Steama CS ANTOLOGIĘ i CS SOURCE. Chciałbym się dowiedzieć jak dobrze zarządzać DEDICATED SERVER :slight_smile:

a) Jak ustawić siebie na admina ?

b) Jakie komendy najbardziej potrzebne ?

c) Mam gotowego AMX z http://cs-guide.net/serverpack-13-by-adrix/ Jak go “ogarnąć” ? :>

d) Gdzie wgrać mapy ? By móc je włączyć na serwer bo tak to są tylko podstawowe ? :roll: Gdzieś do folderu Dedicated Server tylko gdzie ?

Teraz z innej beczki czy mody do cs, zmiana configu i np celownik do awp to są już cheaty ? Pytam tylko tak by wiedzieć. NIE UŻYWAM CHEATÓW I NIE BĘDĘ… GRAM W CS od 26 LISTOPADA 2007 :smiley:

Z góry DzięX za odpowiedzi na pytania.

a) poczytaj na temat admina w amxx

b) amx_banmenu :wink: - zalezy jaki typ serwa posiadasz …

c) poszukaj w google instrukcji jak poprawnie zainstalowac amxxa

d) do folderu maps w csie …

celownik do awp jest zabroniony w ligach , mody sa dostepne na serwerach i nie sa to czity , confing nie ,chyba że uzywasz aliasów a to jest karane …

Tam mam mapy np. aim_headshot, dust2_long, aim_map itp. a na dedicated mogę ustawić tylko de_aztec de_dust, de_dust2, de_nuke, de_train, cs_747, cs_militia, cs_italy i cs_havana…

no i wrzucaj resztę tam do owego folderu …

Mam jeszcze pytanie jak nazywa się ta mapa.

Jest noc CT zaczynają na zewnątrz przed jakimś wieżowcem. Są 2 bombisde’y więc de_**** xD Jeden w pomieszczeniu z komputerami typu Enigma a drugi przy zbiorniku jakimś. Wie ktoś ? Jest ona bardzo fajna :>

Mapki już mam :> Skopiowałem folder maps z cstrike i wkleiłem do Dedicated Server.