CS 1.6 i Config

Jak ustawić Config w CS’ie 1.6? Chodzi mi o to, że np. wciskam jakiś tam wybrany klawisz i kupuje mi jakies tam wybrane elementy.

Pozdro

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=936

Tak jak kolega wyżej … bardzo dobry poradnik …

W sumie jak sam otworzysz plik z configiem to powinieneś b. szybko załapać jak sie “binduje” pukawki.

Ogólnie na forum znajdziesz skróty do kolejnych broni … przydatne, bo nazwy są różne.

Nic z tego nie rozumię… Jak mam zrobić ten bind?

Wygląda to mniej-więcej tak:

bind “F4” “m4a1;hegren;vesthelm;defuse”

Wpisane to do configa oznacza, że pod klawiszem F4 będziesz chciał kupić

* M4A1 Mavverick

* Granat HE

* Kamizelke + Hełm

* Defuse

Tak bindujesz kolejne klawisze na konkretne bronie, których skróty masz w tym poradniku podanym wyżej.

PS. Jak zrobisz swój config i zapiszesz w nim zmiany, wchodząc do gry … w menu włącz konsole i wpisz w niej

exec userconfig.cfg

Uruchomi to config. PS2 … zaleca sie nazwanie własnego configu - userconfig.cfg

Powodzenia, mam nadzieje, ze teraz wydaje sie prostsze?

Sir Wader , nie da sie inaczej.

Ogólnie bind na cokolwiek wygląda tak :

Bind “klawisz” “komenda”

W cs 1.6 bardzo ułatwiono sprawę i nie trzeba wchodzić do menu sklepu, wystarczy wpisać nazwę broni, a kupimy ją.

W temacie, który Ci podałem, masz wypisane nazwy broni, więc:

Bind “klawisz” “ak47” - zakupi kałacha. Dorzucając do tego primammo (amunicja do “głównej broni”) dostaniesz “kałacha z amunicją” :

bind “klawisz” “ak47; primammo”

Poszczególne zakupy oddzielasz średnikiem, który mówi, co trzeba kupić i w jakiej kolejności.

Jeżeli dasz:

bind “klaiwsz” “m4a1; ak47; primammo; vesthelm” - kupi (w zależności od drużyny) ak47/m4, amunicję i pancerze + hełm (jeśli nie starczy pieniędzy, kupi tyle, na ile go stać - po kolei leci średnikami)

Postaraj się zrozumieć podstawową zasadę, a zaczniesz pisać własne bindy - banalnie proste.

Jak?

eee…

gdzie ja moge znalesc tego confinga w CSie ??

bo szukam i nic :x

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 8:34

O już go znalazłem :smiley:

niezauważyłem go :oops:

Kopiujesz oryginalny config.cfg i tylko zmieniasz jego nazwe. :slight_smile:

Artykuł napisany przeze mnie, może Ci się przydać: bindowanie klawiszy, komendy i skrypty w Counter-Strike.

Nie chcę się przechwalać, ale dam swój cfg. Celownik zmienia się po każdym strzale, zbindowana latarka, 2 kolory czcionki w konsoli. POLECAM ;))

Masz prosty w obsłudze program. http://www.sendspace.com/file/wh4g8u