CS 1.6 jaki internet dobry by pozbyć się "pingów"?

Witam,

kiedyś grałem w Counter Strike-a 1.6 jednak przestałem z powodu pingów (ja nie widziałem jak ścinało ale inni gracze tak no i nie celowałem z wiadomych przyczyn) wtedy miałęm jakieś 750/330 około teraz zmieniłem net na 3MB/700+ i mam pytanie czy to starczy by nie było pingów w CS-ie? Dzięki za info

Ehmmm jakiego masz dostawce??

Ja na neo 512 nie miałem lagów a co dopiero na 1mb

modem kablówka

Steam czy non steam? To też robi różnicę. Serwery Steam-owe przeważnie mają dobre pingi. Co do internetu to polecam z Netii 4/0,5 Mbit. Pingi nie w cs ale w COD4 mam po 26-45 max na polskich serwerach (legalnych, na crackowanych wskakują na ok 60, pewnie dlatego że gra tam 30 ludzi).

STEAM no ale ja mam jeszcze półtora roku umowę z TVK :wink:

Najwyraźniej masz wirka albo coś co ci łącze zapycha ,albo na serwach dziwnych grasz

ale ja jeszcze nie grałem w CS-a na tym necie ;/ i pytam czy na nim będą pingi bo nie wiem czy kupić CS-a :wink:

To steam czy nie? Na pirackich serwerach zawsze będą większe pingi bo tam po 24 ludzi gra. Kup konto, ok 25zł na allegro.

Hmm a co do tego czy pingi będą. Na pewno jakieś się pojawią:P Bez nich do serwera się nie podłączysz, nie mówiąc już o wchodzeniu na dobreprogramy.pl To jakie będą zależy od obciązenia Twojego łącza, obciążenia serwera itp.

btw. gra bez steama to jak gra z botami :stuck_out_tongue:

w polsce miałem neta 256 mb w neo pingi po 50 max musisz mieć zapchane łącze może sciągasz coś?

teraz na necie 8 mb mam pingi po 20 xd

a na pirackich serverach nie ma wcale większych pingów zazwyczaj stoją one na bardzo dobrych serverach ;]