CS 1.6 Nie moge wejść na swój własny server HLDS


(Katrin04) #1

Witam. nie Zmieści mi się całość w teamcie więc napisze tu.

Ściągnełem sobie dzisiaj server packa By Adrix [Zombie PLague]. Gdy wchodze w counterze na New Game i np. mapke 35hp lub de_nuke to ładuje się wchodzę do menu wybierania[CT-TT] i na tym się kończy po chwili wszystko sie zacina i wyłącza sie cała gra i wyskakuje to żeby kliknąć wyślij lub nie wysyłaj.Zrobiłem server HLDS [Widoczny na liście serverów] ale tu już jest inny problem. Gdy na niego wejde normalnie moge sobie grać jest mod zombie ale nie mam admina, chociaż ustawiłem na ip bez hasła w users.ini. Nie zadziałało więc zminimalizowałem grę właczyłem HLDS weszłem w konsole i wpisałem

amx_addadmin POWER # Eloo kliknełem enter wchodzę do gry i nagle nie moge już wejść na server bo mnie kickuje z jakiegoś powodu. 2 problem to: Jak wiecie można za darmo zrobić własny server HLDS [Czy tam Dedicated Server] i w elemencie docelowym usunąć linię ,,-nomaster'' i wtedy działa. Kiedyś zrobiłem tak i działało teraz już nie bo wyskakuje coś żeby zrestartowaćserver a pojawi sie na liście serverów. A jak dam OK to wyłacza się i lipa. Potem coś sprubóje żeby nie wprowacać was w błąd, jak tworzyłem serva i dałem ok to wyskakiwało jakby że port jest zajęty nie rozumiałem i jak było 27015 do zmieniłem na 27016. Czy to może być błąd? że sie nie wyświetli na liście serverów ? ?.

Podsumowójąc

  1. Czemu gdy daje new game wybieram mapę i w nią wejdę to wyałcza mi sie CS?

2.Czemu gdy wpisze w konsoli [DEDICATED SERVER] amx_addadmin POWER # Eloo to mnie kickuje i musze robić restart serva a i tak nie będe mieć admina.??

3.Jak zrobić widoczny darmowy server wykorzystując DEDICATED SERVER działający.

  1. Czy nie wyświetla się server bo zmieniłem port?.

(Dyba9) #2

Poczytaj:

http://cs.fpp.pl/?en:pages:show:687::::

http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=14680

http://forum.pclab.pl/t349221.html

http://board.counter-strike.pl/viewtopi ... 524fd94369

http://www.forum.mocny.com/Jak-zalozyc- ... 10617.html