CS 1.6 Steam + Win 7 ULT. Problem z konsolą

Witam, od kilku tygodni użytkuję Windows 7 Ultimate 32bit PL. Problem z CS 1.6 jest następujący:

Włączam grę, jest konsola i komendy są ok, po kilkudziesięciu minutach gry otwieram konsolę, wpisuję dowolną literkę np. d i konsola się wyłącza.

Jest tak ze wszystkimi znakami i komendy mogę wprowadzać tylko gdy :

  1. wpiszę pierwszą literkę komendy, nacisnę inny znak który zamknie konsolę, włączę konsolę od nowa i widnieje pierwszy znak który wprowadziłem i strzałką w dół wybiorę odpowiednią komendę

  2. wpiszę byle jaką literkę, nacisnę inny znak który zamknie konsolę, włączę konsolę od nowa i widnieje pierwszy znak który wprowadziłem, wybiorę byle jaką komendę, skasuje jej wszystkie znaki i wtedy mogę normalnie wprowadzić nazwę komendy

w obu przypadkach ten “byle jaki znak” to nie tylda.

A drugi nie zbyt męczący problem to jest to, iż często znaki klawiatury zmieniają mi się np. Z z Y, używam skrótu Ctrl+Shift.

Ma ktoś jakieś pomysły jak rozwiązać te 2 problemy ? ;/

pozdro

PS. Format nie pomógł.

EDIT: dokładnie problem jak ten gościu http://www.forums.wiaderko.com/problemy … nsola.html

EDIT2: problem chyba rozwiązany, ustawić język klawiatury na Angielski USA

próbowałeś trybu zgodności z Windows XP Service Pack 3 i uruchamiania jako administrator ?

A tak chyba z konsolą nie jest standardowo, cs 1.6 jest kompatybilny z win 7 ultimate ponieważ valve udostępnił już dawno aktualizację, ew kłamiesz, że masz steam.

A po co Ci ten skrót ctr+shift wciskając go spodziewaj się takiej rzeczy i nie zmienisz tego.

Tak, kłamie gram na 1.7 non-steam którego kopie sprzedaje za 500 rubli, valve ściga mnie już 10 lat ale jestem nieuchwytny