Cs 1.6 sterowanie problem

witam od wczoraj pykam w csa ale mam problem czasami jak postać idzie to wszystko jest ok ale czasami jak już nie chce iść to postać ciągle idzie. nie można jej zatrzymać. niekiedy kreci sie cały czas?

czym to jest spowodowane?

mistrzu,

primo pisz uważniej i zanim wyślesz posta to przeczytaj go 2 razy i popraw literówki bo dramatycznie to się czyta. I polskich znaków się nie wstydź, one nie gryzą.

secundo o ile dobrze pamiętam to jeden z klawiszy odpowiadał za automatyczne chodzenie do przodu. Przejrzyj klawiszologię, na pewno znajdziesz ten którego szukasz.

jeżeli dobrze rozumiem problem że ‘‘kreci sie cały czas’’ to podejrzewam, że używasz myszki optycznej która Ci ucieka. Ja miałem podobny problem i receptą okazała się zmiana podkładki na jednolitą i gładką.

Powinno być +przed komenda jeśli ona ma trwać tyle co trzymanie klawisza :wink:

no i jest problem raz ide sam i zatrzymuje sie kiedy chcę a innym razem jestem gnany do przodu i nie mam wpływu na poruszanie!

gnany do przodu i nie mam wpływu na poruszanie!

speedhack xD

niekiedy kreci sie cały czas?

aimbot xD

btw. chciałęm zapytac czy nie masz przypadkiem 2rdzeniówki … spojrzałem w podpis … ale to nie to … , poniewaz jest pewna teoria co do 2x

np i co poradzić z tym speedhackiem i aimbotem?

Sam często mam taki problem.

Jeśli zaczyna wariować - naciskaj klawisze, podskakuj, kucaj, ruszaj myszką i klikaj. U mnie to działa :mrgreen:

aha a poza tym nic sie nie da zrobic?

Niestety nie znalazłem innego rozwiązania…

Chcąc Cię uświadomić to powiem Ci, że speedhack i aimbot to rodzaj oszustw w grze. Jeżeli pojawisz się na serwerach z tego typu programami będziesz surowo karany.

no ok ale ja chciałbym rozwiązać problem starowania!

co to znacz?

nie jest to problem automatycznego chodzenia bo raz chodzi dobrze a raz źle - gna do przodu

no ale czy coś można zrobić bo to jest strasznie wnerwiające!

sprobuj usunac confing.cfg moze to cos poradzi …

ok a od czego jest ten config? od klawiszologii?

Tak, od klawiszologii oraz innych komend związanych z grą.

nie pomoglo

nie pomogło dwa razy było ok a już później było jak zawsze

Elo jeżeli dalej masz problem z tym problem sprubój usunąć plik config.cfg i userconconfig.cfg! !!

Chyba oszalałeś, config to niezbędna rzecz do gry…

elo dlaczego niby oszalałem ?

jak usunie config.cfg i userconfig.cfg to cs przy wlaczeniu od razu mu stworzy nowego defaulta więc nie wiem o co ci chodzi chyba nigdy tak nie robiłeś więc jak nie wierzysz to sam spróbuj i zobaczysz ema