(CS 1.6) Wysoki Ping?

Witam. Mam problem za znajdowaniem serwerów w cs 1.6. Gdy wpisze/ustawie żeby wyświetliły się serwery mające ping 50 lub mniej wyświetla mi się tylko 18 serwerów (wcześniej oczywiście tak nie było). Gdy wybiorę opcję żeby wyświetliły się serwery mające ping 600 lub mniejszy to wyświetlają się wszystkie serwery, ale jest jedno “ale”. Dlaczego serwer np."[PL]ProGamers[FFA]" ma w zakładce “internet” ping 458 a w zakładce “favorites/ulubione” ma ping 35? ■■■? Jest to o tyle wkurzające że przy pingu 600 wyświetlają sie praktycznie wszystkie serwery (a np. po formacie nie chciałbym szukać moich 25 ulubionych serwerów spośród ok. 1200 :frowning: Wydaje mi się że problem jest dość nietypowy (mam nadzieję jednak, że się mylę)

P.S. Ostatnio “montowałem” router (połączenie z kompem na którym gram w cs przewodowe, notebook bezprzewodowo) Może to przez router? I jeszcze jedno - pingi w trakcie gry mam normalne (20-góra 60)

Pozdrawiam :mrgreen:

a jaki router? jakie net? U mnie wczoraj robili cos z netem i tez mialem takie dziwne pingi.

Net: 512 (kablówka) - nigdy nie było problemów, więc to raczej nie wina neta

Router: Linksys WRT54GC

Po wyszukaniu serwerów spróbuj odświeżyć listę znalezionych (quick refresh). Przy wyszukiwaniu i pingowaniu tysięcy serwerów na raz łącze się trochę zapycha i chyba wszyscy mają dużo większe pingi niż na liście ulubionych/w grze.

Niestety nie pomaga :frowning: Dzięki za odpowiedzi :smiley:

A ja polecam ten artykuł:

http://www.cs16.pl/artykuly/Zmniejsz_ping_–_ustawienia_rate,18.html

Wielu moim znajomym właśnie on pomógł w optymalnym ustawieniu rate i później można się cieszyć bardzo niskim pinigiem. :slight_smile: Np. kolega przy necie 2mb ma pingi koło 10 :slight_smile:

Ja miałem podobny problem, lecz to była wina wira(skubaniec przyczepił się do svchost.exe) wrzuć logi hijack(jednak zaznaczam, że ja tego ci nie sprawdze bo nie umie :mrgreen: )