Cs 1.6

Mam problem bardzo banalny , ale cóż jestem w tym zielony. prosze o pomoc, jak grać w sieci lub w internecie w CS jestem w sieci i nie mogę sie np. dolączyć do gry w internecie jest jakiś komunikat odnośnie klasy c niewiem co robić pomocy! !!

Wpisz w szukaj “counter strike” lub “cs” i przeszukaj tematy, było już miliondwieściedwadzieścietysięcymilionów razy

podejzewam ze masz pirata ale XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

lakier błąd klasy C, oznacza najczęściej, że server do którego chciałes sie połączyć jest za pewne jakiegos Twojego elo zioma, który stawia serv na wewnętrznym Ip, on go widzi, a Ty nie.

Rafall : …

s_y_l_w_a_n : …

lakier idziesz do sklepu, kupujesz HalfLife, ściągasz Steam, robisz sobie konto, wpisujesz oryginalny CD-Key, instalujesz HalfLife+cs 1.6, grasz.

Poczytaj to http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

OT-y Kosz, Panu

s_y_l_w_a_n radzę zapoznać się z Regulaminem a innych malkontentów zapraszam, by zgłaszać takie sprawy na PW a nie biadolić na Forum i robić bałagan. :?

Ford

Nie wnikam czy lakier ma oryginała czy nie, bo z jego pierwszego postu nie można tego wywnioskować.

Jeżeli ma nawet oryginała, to jeżeli ktoś stawia server z wewnętrznego IP, to łączący się do tego servera mają komunikat o błędzie klasy C i nie mogą się do tego servera połączyć.