Cs 1.6

(Bzyk2005) #1

Mam problem bardzo banalny , ale cóż jestem w tym zielony. prosze o pomoc, jak grać w sieci lub w internecie w CS jestem w sieci i nie mogę sie np. dolączyć do gry w internecie jest jakiś komunikat odnośnie klasy c niewiem co robić pomocy! !!

(Dod) #2

Wpisz w szukaj "counter strike" lub "cs" i przeszukaj tematy, było już miliondwieściedwadzieścietysięcymilionów razy

(_Sylwan_) #3

podejzewam ze masz pirata ale XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(Rafgra555) #4

lakier błąd klasy C, oznacza najczęściej, że server do którego chciałes sie połączyć jest za pewne jakiegos Twojego elo zioma, który stawia serv na wewnętrznym Ip, on go widzi, a Ty nie.

(Ford Fokus) #5

Rafall : ........

s_y_l_w_a_n : ........

lakier idziesz do sklepu, kupujesz HalfLife, ściągasz Steam, robisz sobie konto, wpisujesz oryginalny CD-Key, instalujesz HalfLife+cs 1.6, grasz.

Poczytaj to http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

(boczi) #6

OT-y Kosz, Panu

s_y_l_w_a_n radzę zapoznać się z Regulaminem a innych malkontentów zapraszam, by zgłaszać takie sprawy na PW a nie biadolić na Forum i robić bałagan. :?

(Rafgra555) #7

Ford...

Nie wnikam czy lakier ma oryginała czy nie, bo z jego pierwszego postu nie można tego wywnioskować.

Jeżeli ma nawet oryginała, to jeżeli ktoś stawia server z wewnętrznego IP, to łączący się do tego servera mają komunikat o błędzie klasy C i nie mogą się do tego servera połączyć.