CS czy BF3 - co kupić?

Siema, tak jak w temacie co Wy byście zrobili na moim miejscu? Jestem trochę bardziej przekonany do Bfa, (i tak w ogóle gdzie można go kupić? Oczywiście chodzi o multi :P)

To ty powinieneś wiedzieć co lubisz, cs to jest prosta grą małe wymagania i po za zwykłym strzelaniem nie ma w nim nic ciekawego (np nie ma kampani), z kolei bf3 jest rozbudowaną grą z dużymi wymaganiami lecz ostatnio jak by dla nie których stracił na jakości.

no dokładnie dziwne pytanie ty powineneś znać na nie odpowiedz;]

ja tam wole w 100% bf jest bardziej rozbudowany ciekawszy po prostu pojazdy i te sprawy;]

Dodane czwartek, 18 kwietnia 2013, 22:30

zawsze możesz pograć w jego darmową wersje Battlefoeld Play4Free

A gdzie mogę kupić multi bf-a?

Dodane 18.04.2013 (Cz) 22:39

i kolejne banalne pytanie jak się nazywa ten bf multi? Bo wiem, że jest zwykły jakiś after mach i end game. I byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podał link gdzie to wszystko jest opisane.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Battlefield_(seria)

http://www.keye.pl/games/buylistsearchgame/game/143

Bierz CS: Global Offensive. Co prawda tylko multi, ale gwarantowana świetna zabawa. Proste zasady, które sprawdzają się od lat, a gra posiada mnóstwo fanów. Dodatkowy + jest taki, że ma wyjść na Linuksa.

Zdecydowanie Battlefield 3.

CS nudzi się po tygodniu grania małe mapy, oklepany schemat. Może to tylko moje odczucie gdyż wychowałem się w erze CS 1.5 i 1.6 i mam już tego po prostu dość:)

Co do wersji BF3, o których wspomniałeś Aftermath, Endgame to to są dodatki.

Podstawowa wersja to po prostu Battlefield 3. Do niej możesz DOKUPIĆ kolejne dodatki Back to Karkand/Close Quarters/Armored Kill/Aftermath/Endgame. Każdy z nich dodaje nowe mapy pojazdy bronie oraz tryby. Jest też pakiet premium, który za jedną opłatą daje Ci wszystkie dodatki.

Obecnie BF3 wersje podstawową Deluxe Edition(w cenie masz od razu dodatek Back to Karkand) można kupić w okolicach 50zł w serwisach typu fabrykakluczy.pl itd gdzie kupuje się sam klucz podaje się go w Originie i lecisz :slight_smile:

Możesz też kupić pudełkową wersję w Empiku, ale to pewnie będzie parę groszy więcej kosztować.

Jak Ci się spodoba możesz dokupić za ±80zł pakiet premium ze wszystkimi dodatkami.(wg mnie teraz nie ma sensu lepiej weź sobie podstawkę, a potem kup BF4, który wyjdzie jesienią)

Przy kupowaniu wersji w postaci KLUCZa bez pudełka zwróć uwagę na to czy klucz jest w wersji EUROPEJSKIEJ, a nie ROSYJSKIEJ.

Czyli muszę najzwyczajniej w świecie kupić po prostu bf3 tak? :slight_smile:

Dodane 19.04.2013 (Pt) 0:37

Bo ja idę dzisiaj do po szkole do babci po 50 dych i tyle chciałem właśnie wydać xD Ewentualnie może bym jeszcze dychę wykombinował :smiley:

Ta idziesz np do empiku i kupujesz podstawową wersje BF3 oni Ci ewentualnie powiedzą, że mają Limited Edition czyli podstawkę oraz 1 dodatek w jednym. Tylko pisałem już, że w empiku pewnie z 80 zł za to zawołają, a w necie na fabrycekluczy lub jak kolega wyżej podał keye.pl za 50 dych wyciągniesz tylko patrz na typ klucza, żeby był EU, a nie RU.

Link przykładowy:http://www.fabrykakluczy.pl/gra/battlefield-9/battlefield-3-pl-limited-edition-cdkey-klucz-origin-83.html

Dzisiaj w promocji za 60zł w rtv był :smiley: Udany zakup :> Ale jak zobaczyłem, że aktualizacja do multi ma 7 gb do ściągnięcia to szkoda gadać :smiley:

Było brać CSa…