CS GO a Windows 10

Mam Win 10, 64 bit i problem z odpaleniem CS GO. Steam pobiera grę, dochodzi do 100% spada na 99% i komunikat błąd pobierania plików. Nie pomaga nic łącznie z pobraniem z poziomy trybu awaryjnego z obsługą sieci. Czy komuś udało się to odpalić?, czy tylko ja mam taki problem. Sprawdzałem spójność twierdzi że 100% i OK, a gra kicha nie startuje, nie pomaga tryb zodności,uprawnienia lub nie administratora, nie chce dokończyć pobierania. Przeszukałem neta ale nigdzie nie trafiłem na rozwiązanie tego problemu może ktoś miał taki problem i uporał się. Walczę już 4 dzień i myślę się poddać. Szkoda gry bo mam niezła osiągnięcia.Proszę o pomoc.

Support steam byłby lepszym adresatem takiej prośby.

masz rację, ale jest malutki problem - nie znam angielskiego, Porada dobra dzieki

Nie jest tak, że steam obsługuje również wszelkiego rodzaju problemy w języku polskim? W przypadkach podobnych platform do Steama, raczej w większości można spokojnie zgłaszać problemy używając naszego języka. Ostatnio też miewałem problemy z CSem, ale bardziej ze spadkami fps, które najprawdopodobniej spowodowane są ostatnią aktualizacją. ;(

Zgłosiłem i zaproponowali sprawdzenie spójności plików Steam/nie gry/. Po sprawdzenie ciągłe to samo, oni chyba nie ogarniają tego,myślę że gdy by to była aktualizacja z Win 7 przy działającym CS, to działał by i na Win 10. Odnoszę wrażenie iż skoro gra uruchamia sie w trybie niezabezpieczonym z poziomu folderu “730”, to raczej wina leży po stronie Steama, który nie aktualizuje się do dopuszczenia do gry na serwerach VAC.Tak czy siak myślą zgłoszenie otwarte.

Support Steam to błyskawica, już szósty dzień myśli nad odpowiedzia

Jest 26 września 2016 roku coś 6 m-cy od zgłoszenia. Maja ludzi w d…e