CS:GO czarny ekran po śmierci

(mateuszek2003) #1

Witam

W cs:go mam czarny ekran po mojej śmierci i wiem ,że niektórzy tego nie mają . Chodzi mi głównie o mecze turniejowe i ,że chcę żeby tego nie było . Jak są jakieś niejasności to piszcie.

(lordjahu) #2

Specyfikacja komputera, system …

(tbsnatolin) #3

mp_fadetoblack 0

(mateuszek2003) #4

nic nie pomaga p.s po co mam podawać podzespoły jak to nie jest od tego zależne tylko do gry ?

(Seba228215) #5

A weryfikacja plików gry ? Może jakiegoś pliku brak i sam go ściągnie przy weryfikacji plików cs go na steam.

(mateuszek2003) #6

Nic nadal to nie jest rozwiązanie piszę ,że wszystko jest okej.

(Seba228215) #7

Czy problem występuje, jeżeli weźmiesz wyszukaj serwery i np zagrasz np na jakimś awp, bądź ffa, itp… nie turniejowo ?

(mateuszek2003) #8

Tak tylko na turniejowych to jest.

(Krzysztof Nowak) #9

A serwery turniejowe nie mają przypadkiem ustawione że po śmierci ma być czarny ekran

(Seba228215) #10

Czyli nie wina cs go, ani innych rzeczy, tylko same serwery turniejowe. Czy patrzyłeś też na innych turniejowych, gdzie nie grałeś jeszcze, czy to samo ? Wydaje mi się, że może admini serwerów tak ustawili (na tych co grasz) i do nich najlepiej uderzyć z pytaniem. :thinking:

(mateuszek2003) #11

tylko u niektórych tego niema p.s chodzi mi o turniejowe na oficjalnych serwerach.

(Seba228215) #12

Czyli wychodzi na to, że to zostało tak ustawione na serwerach turniejowych (większość) i musisz się z tym pogodzić. :blush:

(mateuszek2003) #13

tylko dlaczego jak gram z kolegą mecz turniejowy to on nie ma ?

(Seba228215) #14

Hmmm… Dziwne. A spytaj mu się. Taka moja rada. :blush: Może trzeba poustawiać w cs go w opcjach coś.

(mateuszek2003) #15

Pewnie tak i dlatego napisałem post ,myślałem ,że wy coś wykombinujecie.