CS:GO czarny ekran po śmierci

Witam

W cs:go mam czarny ekran po mojej śmierci i wiem ,że niektórzy tego nie mają . Chodzi mi głównie o mecze turniejowe i ,że chcę żeby tego nie było . Jak są jakieś niejasności to piszcie.

Specyfikacja komputera, system …

mp_fadetoblack 0

nic nie pomaga p.s po co mam podawać podzespoły jak to nie jest od tego zależne tylko do gry ?

A weryfikacja plików gry ? Może jakiegoś pliku brak i sam go ściągnie przy weryfikacji plików cs go na steam.

Nic nadal to nie jest rozwiązanie piszę ,że wszystko jest okej.

Czy problem występuje, jeżeli weźmiesz wyszukaj serwery i np zagrasz np na jakimś awp, bądź ffa, itp… nie turniejowo ?

Tak tylko na turniejowych to jest.

A serwery turniejowe nie mają przypadkiem ustawione że po śmierci ma być czarny ekran

Czyli nie wina cs go, ani innych rzeczy, tylko same serwery turniejowe. Czy patrzyłeś też na innych turniejowych, gdzie nie grałeś jeszcze, czy to samo ? Wydaje mi się, że może admini serwerów tak ustawili (na tych co grasz) i do nich najlepiej uderzyć z pytaniem. :thinking:

tylko u niektórych tego niema p.s chodzi mi o turniejowe na oficjalnych serwerach.

Czyli wychodzi na to, że to zostało tak ustawione na serwerach turniejowych (większość) i musisz się z tym pogodzić. :blush:

tylko dlaczego jak gram z kolegą mecz turniejowy to on nie ma ?

Hmmm… Dziwne. A spytaj mu się. Taka moja rada. :blush: Może trzeba poustawiać w cs go w opcjach coś.

Pewnie tak i dlatego napisałem post ,myślałem ,że wy coś wykombinujecie.