CS : GO - czarny ekran podczas uruchamiania

Cześć. Mam spory problem, a mianowicie czarny ekran podczas właczania Couter Strike. Po pierwszym włączeniu wyskoczył mi komunikat o tym, że mam niezakualizowanego Steama, po czym zniknął, a na jego miejsce pojawił się nowy : “stare sterowniki karty graficznej”. Postępując po instrukcji zainstalowałem je i … komputer wylądował w naprawie ( zbyt nowe sterowniki do karty graficznej, czy jakoś tak ). PO zainstalowaniu sterowników komputer wieszał się po upływie ok. 10 min od włączenia ( był obraz ale nic nie dało się zrobić ) . Teraz już mam stare sterowniki i jest dobrze. I tu pytanie czy da się coś zrobić z tym czarnym ekranem ??

 

Komputer:

Procesor : Intel® Core2 Duo CPU  T5850 @ 2,16GHz   2,17 GHz

Pamięć ( RAM ) : 2GB

Karta graficzna : nVidia GeForce 8600M GT

 

Tak, wiem że sprzęt troche stary, ale niektórzy kombinowali na gorszych i sie udało. Jest to laptop, tak wogóle. Licze na pomoc :slight_smile:

 

Według mnie masz za słabą grafikę niestety :confused:

To prawda jest słaba ale czy da się coś z tym zrobić ? - widziałem że jest jakaś komenda do wpisania podczas uruchamiania cs-a.

W opcje uruchamiania wpisz -high jeśli ci się uruchomi powinno to zwiększyć troszkę FPS’y. Jeśli dalej będzie czarny ekran to niestety nie pograsz na tym laptopie.

NIe poszło no trudno …