Cs go - gra się wyłącza

Witam. Mam wymagania w grze CS Go takie:

Jest problem taki że jak coś dam wyżej to jak mi się ładuje mapa jakaś to gra się wyłącza z komunikatem cs go exe przestał działać może mi ktoś doradzić co mam zrobić ?

Jaki masz sprzęt?
Zmniejsz sobie antyaliasing jeszcze jeśli masz naprawde słabego kompa

Masz kartę Nvidii i Intelowską? Bo jak tak to sprawdź czy CS:GO masz podpiętą pod Nvidii.

1 polubienie

WIN 32 BIT

8 GB RAM 3.50 RAM DOSTĘPNE ( Tak wiem że pasuje 64 zainstalować )

Jak mam to sprawdzić ?

No właśnie. To może być problem. CSGO lubi sporo pamięci. Kumpel puki mi miał 4gb tez miał ten problem. Proponuje przesiadkę na 64 i powinno być git

Ilość pamięci RAM nie jest tutaj problemem. Na cs:go tyle wystarczy. Problemem jest coś innego. Po pierwsze sprawdź temperatury sprzętu. Po drugie przeinstaluj sterowniki od karty graficznej. I wyłącz to 4 x MSAA - to raczej Ci nie jest potrzebne przy Twoim sprzęcie.

Zmniejszyłem i się włącza ale jak coś zwiększę od razu się wyłącza gra przy ładowaniu. Sterowniki parę dni temu przeinstelowywałem.

O tą temperaturę chodzi ?

Patrzyłem wymagania na cs ram mam za dużo i tak na csa a kartę graficzną mam trochę słabą może to jest problemem ?


EDIT: Jak miałeś inne konta dodawane to możesz mieć więcej folderów w userdata do tego polecam steam Id i/o