CS:GO Gra uruchamia sie na 10 sekund

Witam :slight_smile:

Problem polega na tym że gra nie chce sie uruchomić, po włączeniu procesów w menadzerze zadań pokazuje sie na 10s i sie wyłącza, to samo na steam, pokazuje się że jestem on-line 10s i gra umiera. Próbowałem już chyba wszystkiego, Java, aktualizacja sterowników i nic.

Parę pytań mam. Czy to się działo wcześniej ?, czy gra jest dopiero zainstalowana pierwszy raz na tym systemie ?

Czy to jest pierwszy Windows na tym komputerze ??

:arrow: Po uruchomieniu Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na CS:GO, wejdź we właściwości,

:arrow: Kliknij na zakładkę Pliki lokalne, a następnie kliknij , sprawdź spójność plików gry "

 

Może jeszcze wywalać jeszcze przynajmniej z dwóch powodów. Za słaba karta graficzna jest, oraz Windows 8 nie obsługuje tych gier.

Nie wszystkie gry są kompatybilne z Windows 8. Po sprawdzeniu spójności, uruchom ponownie Steam.

Jeśli to nie pomoże, to przeinstaluj CS:GO

Hmm sprawdź integralność plików.

Mianowicie wchodzisz do swojej biblioteki gier > ppm na CS:GO > Właściwości > Lokalne pliki > Weryfikuj integrację plików czy jakoś. 

Jak Ci się to wszystko sprawdzi to jeśli znajdzie się uszkodzony plik to Steam automatycznie go pobierze. Myślę że to pomoże, bynajmniej u mnie jak coś się sypie to właśnie ta weryfikacja wszystko naprawia.