CS:GO na Windows 10

Witam. Mam zamiar zaktualizować swojego Windows 7 Home Premium do Windows 10,

ale jako że bardzo lubię grać w CS;a GO i nie wiem czy da się w niego grać na dziesiątce wstrzymuje się z rezerwacją.

Może ktoś z Was wie czy CS:GO działa na W10,  proszę o odpowiedzi,

 

Internetowe donosy mówią, że na najnowszych buildach Windowsa 10 działa bardzo stabilnie (tak jak na win. 7/8.1).

Jeżeli masz trochę wolnego miejsca na dysku, to możesz wydzielić wolną partycję, ściągnąć Tech Preview Windowsa 10, zainstalować CSa i sprawdzić, czy oraz jak działa.

 

Działa działa. Potwierdzam, choć wróciłem do Win7 :slight_smile:

Poczekaj na wydanie wersji RTM.

Mi za to CS:GO na WIN 10 nie działa … W ostatniej fazie gdy już połączy z serwerem wywala nieznany błąd i odpowiedź że Microsoft odezwie się jak znajdzie sposób na naprawę błędu … Jakieś porady dlaczego to może być ? Windows świeżo stoi na moim komputerze no i zrobiłem całkowitego update systemu . Jakieś rady jak naprawić ten problem ? 

 

Specyfikacja sprzętu, sterowniki zainstalowane ?

Tak jest…  Na win 7 działał normalnie ale na win 10 już nie. 

Specyfikacja: Intel E8500 3.16,  4gm ram,  nVidia geforce 9600 GT 

Jaki błąd wywala ? 

Przeprowadzałeś weryfikację spójności plików na Steam ?

Nie robiłem żadnej weryfikacji plików…  Zrobiłem jedynie reinstal cs-a skasowałem csa całkowicie i ściągnąłem od nowa.  Błąd wywala normalny.  Coś takiego jak zamknięcie programu tylko że tam pisze ze wystąpił błąd i jak Microsoft znajdzie rozwiązanie to go naprawi. Później wstawię SS-A tego błędu. 

 

No więc tak … Spójność plików wzrobiłem  i CS nadal nie działa w ostatnim momencie łączenia z serwerem :frowning: Tak jak było to tak jest nadal .

Próbowałem także wyłączyć tego Windows Defender bo pomyślałem że on może coś blokować lecz niestety lipa i to również nie pomogło .

 

Błąd jak wyskakuje to :

 

Program csgo.exe przestał działać.

Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia
problemu.System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.

 

Ktoś ma może jakieś pomysły żeby rozwiązać problem bo już naprawdę lipaaaa po całości.

Edit.

Dodam jeszcze że gdy próbowałem zagrać z botami to jest ten sam problem … Zgodność systemu przy uruchomieniu także zmieniałem na Windows 7 / 8 to też było tak samo. 

Ogólnie tak się wszędzie dzieje jakby nie chciało wejść do gry :( 

Ludzie, co jest grane?! :frowning:

 

 

Otóż napotkał mnie taki problem … Próbowałem instalować directa 9 ale coś nie załapało i jest niby 11 . To jest jakaś różnica że mam dx11 a nie dx9 ? Moja karta chyba 11 nie osbłuży (GeForce 9600GT) 

Tutaj jest SS : https://zapodaj.net/fb720b04aed6c.jpg.html

Już problem rozwiązany. Dziękuję że mi nie pomogliscie ale sam rozwiązałem problem.

Pozdrawiam.:stuck_out_tongue:

ale jak go rozwiazales

Jak wrócić do WI7?

Masz W10 Creators Update? Mi od pewnego czasu działająca Fifa World Cup 2006 robi od czasu numer i program fifawc06.exe przestał działać. Myślę, że to jakaś łatka MS oraz fakt iż MS się przyznał, że CU jest kiepskie z wydajnością w grach. Poczekaj do Fall Creators Update (17.10.2017) i wtedy zobacz czy problem się rozwiąże. Być może też być problem po łatce cs go od valve na steamie (w to wątpię).

1 polubienie

Nadal uważam, że to wina po stronie MS. Ja np z fifawc06.exe nie miałem problemu do W10 1611 i w W7. W W10 1703 mam ten błąd od jakiegoś czasu. Mimo iż wspomniane np tutaj CS GO jak i niewspomniany tu cs 1.6 czy całkiem stary Pet Soccer działają bez zarzutów. I to jest to co kiedyś pisałem - W10 to humorzasty twór.

1 polubienie