Cs go nie chodzi płynnie

Acer nitro 5 amd ryzen 4600 with radeon graphics 3 GHz 16 gb ramu . geforce 6500 . win 10.
Problem taki że podczas gry co jakieś 10 s gra się zacina do tego stopnia że aż mnie cofa na parę metrów tak samo ruchy cofa czyli wybieram kałacha cofa do krótkiej. to mnie dziwi bo laptop zakupiony 2 dni temu . wszystkie sterowniki aktualne cfg sprawdzany na fps i na fabrycznym jeden i drugi to samo . w grze wiadomo od 300-500 fps. jakieś rady ?

Może to wina połączenia internetowego a nie gry?

Nagraj filmik i pokaż jak to wygląda.

To na 99% wina klienta DNS. Miałem ten sam problem w nowym laptopie jak i po formacie… i w nowym komputerze więc się chyba mogę wypowiedzieć.
Podczas gry w menadżerze urządzeń sprawdzisz czy działa w tle. “DNS Client” zjada ci teoretycznie 0.1mb/s. W praktyce ping potrafi na sekundę przeskakiwac w stylu 30/100/800/30/250. Przerabiałem to multum razy a nawet wczoraj jeszze :stuck_out_tongue: -nie wyłączysz tego. Co chwilę się włącza, a po grzebaniu w windowsie i wyłączeniu tego/zmienieniu wartości (chyba tam było IPv4?) nie będzie działał internet. Miej laptopa ciągle włączonego, lataj po sieci a to jakoś po 2 dniach całkowicie ustąpi i nie będzie takiego skaczącego pingu.
Jeszcze sprawdź w menadżerze urządzeń czy to ten problem.

DNS Client działa cały czas :confused: komp działa już od soboty :confused: łącze mam stabilne stałe ping od 50 -80 max.

Czekaj czekaj, Ty grasz na laptopie, czy desktopie?
Podajesz procek mobilny Ryzen 4600 i archaiczną zewnętrzna kartę w specyfikacji…?

Stabilne również podczas gry w cs? Wpisz net_graph 1, co będzie pokazywało ping w czasie rzeczywistym i wtedy sprawdź. Ping przez DNS będzie tylko na twoim laptopie. Inni tego nie odczują

lapek. nitro 5 acer .
stabilne nie widać spadków oraz pingu nawet na net_graph .

Dla pewności gra jest oczywiscie kupiona legalnie i na normalnym serwerze, nie jakims pirackim, grasz?

Nie klikasz przypadkiem touchpada sterująć klawiaturą? Moze wyłącz na próbę jak jest myszka.

legalna. zakupiona około 2014 r .

Wydaje mi się panie marcinie, że piracenie gry free to play byłoby niezbyt mądre… :laughing:

co można ci powiedzieć laptop dobry internet słaby

stałe łącze i stały ping. na kompie poprzednim nie miałem żadnych zacięć szczególnie że widać nawet zmiany w pingu.

ej dziwne u mnie u kolegi tak czasami też sie działo nie znam powodu

https://patrz.pl/film,counter-strike-global-offensive-2020-11-19-18-49-43-03_trim,196793.html link z video o zacięciu.

Ty nie wiesz chyba co to lag… jeśli miota tobą w przód i nazad to masz kijowe połączenie sieciowe.

tylko sprawdzałem na 2ch sieciach kolego. na obu jest to samo i w obu jest to samo, dodam do tego że w obu jestem podłączony kablem .ping mam stabilny nie idealny ale trzymający w normie grę.

A co mnie interesuje na ilu sieciach sprawdzałeś skoro coś ci ewidentnie po twojej stronie haczy internet? Możesz nawet podpić się do kabla bezpośrednio do serwera Valve i będzie ci haczyć jeśli to z twojej strony jest generowanie opóźnienie przez coś w tle.

Ja tam bym zamknął temat, bo taki był 5 lat temu. I w ogóle jest Google…

kolego grałem trochę lat w cs i wiem jak wygląda lagowanie przez ping. ping mam stały i nie mam lagów przez sieć, tylko przez jakieś ustawienia kompa. nic dodatkowego nie pobieram ani nie użytkuje. szczególnie sam przyznałeś że to nie do końca może być wina internetu .