CS GO Nie uruchamia się

Witam, mój problem wygląda identycznie jak na tym filmie:

 

 

Wcześniej taki sam problem występował z narzędziem do robienia map (CS GO SDK) więc znalazłem ten poradnik by móc tworzyć mapy:

 

Chodziło o usunięcie wszystkich plików d3d9.dll więc to zrobiłem potem nie dość, że SDK nie działa to i jeszcze CS GO nie działa. Usunąłem całkowicie CS GO oraz steam z komputera, zainstalowałem od nowa na innej partycji, sprawdziłem spójność plików i nadal to samo. Teraz pobieram aktualizacje karty graficznej. Podobno działa sposób z usunięciem pliku autoexec tylko, że ja go nigdzie nie mam. Kiedyś miałem taki sam problem i pomogło samo sprawdzenie spójności gry. Format komputera niestety odpada.

Jak to zrobiłeś ? To są pliki systemowe których właścicielem jest TrustedInstaller (NT SERVICE) . To trzeba się z rozumem rano nie widzieć żeby tak zrobić !!! Z WINSXS też ? To jak je teraz odzyskasz (SFC.exe /SCANNOW) ?

Nie masz “zielonego pojęcia” czym grozi naruszanie uprawnień do plików systemowych (co “drukuje” Podgląd Zdarzeń) że , o usuwaniu nie wspomnę !

Wszyscy pisali, że to działa a poza tym usunięcie tego nie było aż tak trudne (coś zepsułem racja ?) W CS GO często tak miałem, że trzeba było coś usunąć by znów działało. Właśnie próbuję zrobić reset do ustawień fabrycznych ale mam z tym problem bo podczas wyboru języka itd na niebieskim tle nie mam myszki i nie mogę wybrać.