CS GO : Problem z pingiem

Cześć, mam problem z pingiem w grze CS GO . Normalnie mam od 40 do 80 pingu lecz gdy wejdę na telefonie/laptopie na Wi-Fi to od razu leci do góry aż do 1000 pingu .

Wg mnie bardzo dziwne i nienormalne . Ostatnio miałem problemy z netem ( Orange ) lecz nie z pingiem i zostały one naprawione . Myślałem że to jakiś wirus lub w kompie jakaś karta sieciowa czy coś psuje wszystko . Ps. tylko tak w CS GO mam .

Czy otworzyłeś porty dla CS:GO w ruterze / PC? 

http://portforward.com/cports.htm 

 

Czy bawiłeś się ustawieniami w autoexec? 

rate 128000
cl_updaterate 128
cl_cmdrate 128
cl_interp_ratio 1
cl_interp 0

Takie ustawienia są preferowane dla większości dzisiejszych komputerów. Jeśli masz słabszy Internet przemianuj “128” na “64” w ustawieniach cl_…

 

Jak nie pomoże to masz syfa.

Dzięki na konkretną odpowiedź zobaczymy co tu się dzieje .

Tylko co ja mam zrobić z tym linkiem i tymi portami bo nie wiem o co chodzi konkretnie . Nic sie nie bawiłem jedynie mogli to zrobić “pracownicy” orange którzy byli i nic nie wiedzą .

Czyli masz Liveboxa czy co tam teraz się instaluje? W takim razie nic nie dotykaj. 

 

Jeśli ustawienia do autoexec nie pomogą, to nie wiem co jest przyczyną pingów.

Livebox, ale jak otworzyć te porty ? Kiedyś nie miałem takich problemów tylko jakieś 3 tyg temu z dnia na dzień . Problem jest w tym jak ktoś wejdzie na wifi i w coś wejdzie w internecie i odrazu ping 1000 .