CS:GO- pytanie dotyczące zacinanie sie myszki

Witam posiadam myszkę bez przewodowa firmy microsoft wireless mouse 1000 i fajnie mi sie na niej gra, ale od jakiegoś czasu może od 2 tyg podczas poruszenia się myszka zaczyn się zacinać, nigdy tego nie miałem, zacina się tylko podczas cs go, nie wiem czym to spowodowanie, dość popularna ta gra wiec myślę ze szybko dostane odpowiedz :wink:

Zacina się cały czas, czy tylko przy bardzo szybkich ruchach myszką? Jeżeli przy szybkich ruchach, to jest to wina myszki (sensory mają coś takiego jak swoją prędkość maksymalną)

nie, normalnie wolne ruchy, np runda minie to zaczyna się ciąć po rundzie znów normalnie chodzi 

Wątpię, że to jest wina myszki.

Włącz w CS konsolę tyldą (~) i wpisz w niej komendę “net_graph 1”. Może po prostu masz w tych momentach drastyczne spadki FPS.

Sprawdź sobie spójność plików gry - PPM na CS:GO -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry (jak na screenshocie)

Wszystko jest dobrze, fps mam kolo 250-300 wiec nie jest źle, nie wiem o co Chodzi 

Może mało orginalne i pewnie to robiłeś ale podłącz sobie inną myszkę i spróbuj odpalić cs’a.