Cs go tekst po zabójstwie

Hej

Interesuje mnie czy można zrobić coś takiego,że jak kogoś zabije w cs go to wysylam wiadomość ,ale automatycznie bez pisania. Widziałem to w cheatsch,ale nie chce ich używać.

Jeżeli w interfejsie nie ma opcji podpięcia akcji pod takie zdarzenie, to i tak to będzie oprogramowanie trzecie - jak cheaty.

Poza tym to byłoby toksyczne i niesportowe, nawet jakby to było coś względnie miłego.

Aha ,czyli rozumiem ,że się nie da

Nie wiem, nie mam tej gry.

Sprawdź w interfejsie.

Chociaż pamiętam, że w CS były jakieś komendy dla administratora serwera/pokoju i dużo tam można było skryptów i opcji aktytować - może komend poszukaj.

W opcjach gry raczej nic nie będzie ,bo bym już dawno o tym wiedział . Ja myślałem o jakiś aliasach typu : Alias kill (…)
Kill=Say (XX)

W google jest sporo takich tematów.

Tu ktoś napisał, że “You would need an external script for this, this could get you vac banned” to chyba nielegalne.

Tu przykładowo masz chyba skrypt, który podpina się pod zdarzenia i wykonuje co chcesz.

Generalnie w google sporo tego.
Ale czy bana za to nie ma, to nie wiem.

A ze skryptami to nie pomogę, bo się nie znam.
I nawet tej gry nie mam, żeby przetestować.

Okej ,okej w temacie pisałem ,że jest to w cheatach ,więc mi się wydaję ,że jeżeli osoba (twórca cheatu) potrafi to zrobić ,to na pewno można to zrobić bez programów trzecich. Ale mogę się mylić.

W 1 linku znalazłem coś takiego “yyou can use C++ to do that! just check when the damage done to a certain enemy by you and as soon as it hits 100+ toggle the chat with X i kiss your​:heart::heart::heart::heart::heart:
Tylko teraz się zastanawiam jak to zrobić.

No nie wiem nie wiem.

A nie możesz zwyczajnie wybindować, że pod przycisk wysyłasz wiadomość?

Trochę męczące po każdym zabójstwie coś naciskać.

E tam, weszło by w krew jak zmiana - bo w grach to raczej wyrzucają - magazynku.

Wiadomo, że lepiej by było mieć pełny automat.

Niestety choć chcę, to nie pomogę za bardzo.

No szkoda ,może ktoś inny pomoże.