CS:GO uruchamia się ale go niema !?!

Witam mam taki problem z CS:GO, że komputer się zawiesza był u punkcie naprawy (wszystko było sprawdzane tymi urządzeniami i wszystko pokazuje ok - ale tu nie o to)jak wróciłem z punktu miałem win7 i zagrałem w cs 1 mm i potem zrobiłem formata (myślałem ze to pomoże) i juz jak go zrobiłem zainstalowałem win10 jak mi polecali w punkcie. Wszystko ładnie pobrałem wszystkie sterowniki i i włączam cs i jest taki problem iż mam 30fps (wcześniej przed formatem miałem od200-300fps) i jak dopiero zmienię rozdzielczość ekranu wracają mi fps ale z częstymi spadkami fps(wcześniej tak nie było) ale i tak nadal się zawieszał więc cofnąłem do win7 i tu mam taki problem iż wszystkie gry mi się usuneły csgo,lol,gta5 itp. Ale to nic pobrałem od nowa lola i csgo obie lol mi pokazuje, że coś z directx mam pobrane wczesniej mialem pobrane (5h temu) direct 9 ale pobrałem teraz 11 bo myślałem, że to pomoże  ale nie pomogło. Jak włączam cs na steamie piszę, że jestem w grze włącza się czarny ekran gdzieś na 1-2sek i się wyłacza ale na steam pisze ze jestem w grze. Na pasku zdarzeń go niema, jak wejdę ctrl+alt+delete > menadzer zadań> aplikacje też tam nie pokazuje się ale jest w procesach
pomocy wie ktoś jak to naprawić!?!?
sprzęt:
karta graf. AMD Radeon R7 265

procek AMD FX-8320 Eight-Core Processor 3.5GHz

karta głowna M5A78L-M/USB3

@Edit1 chodzi mi czy wie ktoś jak naprawić to by włączały się gry 

Sterowniki zainstalowane?

do karty graficznej to najnowsze - Crimson edition 16.8.2 Hotfix

do płyty głównej znalazłem na glównej stronie producenta sterowniki ale nie wiem jakie dokładnie pobrać (https://www.asus.com/us/support/Download/1/24/34/16/2TinR0vmf3nCJ2GF/30/ - link do tych sterowników)

Robiłeś może defragmentacje dysku?

Jeżeli nie to zrób.