CS: GO uruchamia się i automatycznie wyłącza

Witam. 
Mój problem wygląda następująca: próbuję włączyć grę i na steamie piszę uruchamianie, ale nic kompletnie się włącza w procesach zauważyłem że razem z tym procesem jakiejś gry np CS:GO pojawia się jakiś proces o raportowaniach błędów a po chwili znikają. Dzieje mi się tak jak na razie z CS:GO i Q.U.B.E: Director’s hut. Nie wiem jak mam to rozwiązać kiedyś gry działały mi normalnie, sprawdzałem już spójność plików gry, reinstallowałem te gry steam tak samo aktualizowałem sterowniki Karty Graficznej uruchomiałem jako admin, czy w trybie zgodności i nic. Zero reakcji. 
Specyfikacje komputera to: 
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti, 
Procesor: AMD Athlon™ II x4 640 
Ram 8GB 
System Windows 10 
Dzieje mi się tak od 2 tygodni i nic nie mogę poradzić, wie ktoś może o co chodzi ?

Miałem podobnie z inną grą po aktualizacji Windowsa 7 do Windows 10. Po prostu pojawiał się proces ale gry na oczy nie widziałem.  Przy każdym ponownym uruchomieniu “Graj” ze Steama twierdził on, że gra już jest uruchomiona. ( wyłączanie procesu gry i ponowne uruchomienie nic nie dawało ). Pomogło jedynie usunięcie gry w Steamie ( tzw. usuń zawartość lokalną czy coś takiego ) i ponowna instalacja gry…od tej pory wszystko działa.

Robiłem to ale zrobię to raz jeszcze może pomoże…

Od nowa zainstalowałem i nie działa dalej.

Proszę o pomoc.