CS GO warto zmniejszać grafike?

Czy warto zmniejszac grafike dla wiekszej liczby FPS w cs go ? 

 

tak, ponieważ w grach multiplayer a szczególnie w szoterach im więcej fps tym lepiej

Z zasadą taką że np 70fps jest gorsze pod względem płynności niż stałe 60fps. Oczywiście gdy mowa o typowym LCD 60Hz i wyłączonym v-sync.

Czyli ustawić wszystko na low low low itd kosztem grafiki ? Tylko mysle ze głupio bedzie sie grało :frowning: nwm co wybrac 

Monitor mam 75Hz LED :V 

Nie ma czegoś takiego jak monitor led. Jeśli twój monitor oferuje częstotliwość odświeżania 75Hz to powinieneś dążyć do tego by te sztywne 75Hz mieć. Oczywiście dużo zależy również od łącza i czasu reakcji monitora.

W cs:go nie gram, jednak w innych fps od jakości grafiki zależał również zasięg widzenia / odległość zanikania obiektów itd. Więc jeśli w tej grze również tak jest, powinieneś dobierać ustawienia grafiki pod mapę na której grasz / ustawić maksymalne jeśli twój pc nie ma problemu z osiągnięciem 75fps

Jaki w ogóle masz sprzęt i ile wyciągasz FPS?

Włączone cienie też mogą dawać przewagę, więc dawanie wszystkiego na low mija się z celem.

sprzęt mam taki G3258, HD7750, 8GB Ram a fps 230-300 myślę że te ustawienia są najbardziej optymalne jakość/fps