Cs:GO wiek ma znaczenie?

Czy wiek w którym zaczynamy kariere, grę w cs go ma znaczenie ?

 

Mam 26 lat, inwestuje i zyskuje ale gram nie zbyt dobrze, dopiero 30h przegrane ale widze ze idzie co raz to lepiej, jest sens cos z tym robic dalej czy raczej za pozno na progamera?

Raczej za późno. Gimbusy zagrywają się w to po 30 godzin na dobę, więc nie masz żadnych szans.

Czyli już za stary jestem ;/ szkoda bo zaczynało mnie to wciągać, a chciałem zacząć grać w cośco sprawia mi frajde a przy tym jakiś zarobek tak jak to jest w cs.

Czas się nie przekłada na skill trzeba grać z lepszymi i wtedy wystarczy grać, i brać przykład z najlepszych, nie patrzyć że się przegrywa.

Za czasów gry w cs 1.6 znałem takich którzy przegrali 7 lat a dalej grali jak boty.

Trzeba po prostu grać z najlepszymi wtedy daje efekty.

Czyli po prostu wiek nie ma znaczenia, tylko talent i zawzięcie, upartośćw tym co sie robi.

 

Jeden może grać 10 lat a inny rok i ten co gra rok pochłonie więcej wiedzy niż ten co gra 10 lat na to nie ma reguły? czyli nie mam się co martwić tylko grać zdobywać doświadczenie i zarabiać te pare euro dziennie ?

Chociaż troche późno ale dla zabawy komu zaszkodzi.

Najgorsze jest to że ci co grali w minecrafta bo był popularny to teraz na cs go sie przenoszą bo idą za trendami.

Na yt jest tych filmików z cs go szczególnie tych z otwieraniem skrzynek wku… mnie to.

Jakby coś to uważaj na tą hu… z udziałem Minecraftowców.

A niech robią co chcą, nikt nie każe nikomu tego oglądać.

 

Za późno chyba nigdy nie jest i próbować można. Niektórzy progamerzy są starsi od Ciebie (np. Taz - rocznik 1986), ale to są osoby, które grają w CS od czasów 1.6 lub wcześniej.

Graj dużo na DM, tam najlepiej można wytrenować celność, refleks oraz dobre nawyki jak np. pozycjonowanie celownika. Jeżeli chciałbyś myśleć o progamerce to musiałbyś mieć jakiś team, z którym stale byś grał i ćwiczył taktyki. Wtedy można się zapisywać np. na jakieś małe turnieje a co dalej, to już się okaże.

Życze powodzenia.

Dziękuję serdecznie za te słowa otuchy, grałem swego czasu dużo w 1.6 ale była bardzo długa przerwa, może uda mi się to wszystko wyćwiczyć, gram ile moge :slight_smile:

 

Teraz wolne, dzieci śpią to działam :slight_smile: