CS GO wychodzi do pulpitu

Z góry przepraszam jeśli błędny dział.

Witam

Mój problem z grą CS GO polega na tym, że gra nieoczekiwanie się zamyka. Wyrzuca do pulpitu i brak jakiegokolwiek komunikatu o błędzie.
Nie ma określonego terminu kiedy się to dzieje. Raz gdy wchodzę na mapę(obojętnie jaką), a dwa podczas grania trybu turniejowego lub casual.
Dzieję się tak od momentu aktualizacji z 5 stycznia (tak zakładam).
Próbowałem reinstalować Steam oraz CS GO oraz próbowałem grać na podstawowych ustawieniach gry(bez żadnych zmian) ale nic to nie dało.

Tak bardziej krok po kroku:

Kiedy to się dzieje:
Sytuacja nr1. Gram jakikolwiek tryb (causal albo mm). Po prostu po pewnym czasie (nie określonym) gram sama z siebie się wyłącza i nie daje komunikatu. Gra wychodzi do pulpitu. Czasami mam problem nawet uruchomić grę po tym zdarzeniu. Kilkami dwa razy ikonkę CS GO, tło się robi czarne i nagle wraca do pulpitu.

Sytuacja nr2. Podczas zmiany mapy (caual albo overwatch). Kiedy pasek jest prawie załadowany i mam kliknąć przycisk “Kontynuuj” to tuż po jego ukazaniu (albo czasami przed) gra się wyłącza.Czasami mam problem nawet uruchomić grę po tym zdarzeniu. . Klikam dwa razy ikonkę CS GO, tło się robi czarne i nagle wraca do pulpitu

Sytuacja nr3. Kiedy wchodzę w jakimkolwiek trybie pierwszy raz na dowolną mapę od uruchomienia aplikacji. Kiedy pasek jest prawie załadowany i mam kliknąć przycisk “Kontynuuj” to tuż po jego ukazaniu gra się wyłącza.Czasami mam problem nawet uruchomić grę po tym zdarzeniu. . Klikam dwa razy ikonkę CS GO, tło się robi czarne i nagle wraca do pulpitu

Sytuacja nr4. Kiedy podczas grania dowolnego trybu w konsole wpisuje “disconnect” gra wychodzi do pulpitu zamiast do menu głównego. Jak wiadomo, gra powinna wyjść do pulpitu komendami typu “quit” lub “exit”, a nie komendą “disconnect”

Na innym komputerze nie miałem tego przypadku.

Na tym samym komputerze co mam problem z CS GO, grałem około 1h na koncie “szyszunia99”. Na początku wydawało się, że wszystko jest dobrze. Jednak gdy zmieniłem mapę z dd2 na inną problem znów się pojawił.

Co w sumie próbowałem robić?

  • format (straciłęm przez to fotki z wakacji :frowning: )
  • w viedo.txt zmienić tam jedną wartość z mem_ level na “0” czy coś takiego
  • sprawdzanie spójności plików
  • reinstal gry (ponad 2 razy)
  • grać na podstawowych ustawieniach gry (bez zmian po reistal’u)
  • grać na najmniejszych detalach.

Błagam, pomocy. Napisałem do supportu to Oni na ten moment odesłali mnie na forum dyskusji Steam. Nikt tam do tej pory nie napisał.

Nie wiem czy to ważne ale w innej grze Assassin’s Creed mam raz na jakiś czas (bardzo rzadko), że gra się zwiesza i tylko mendźer zadań pomaga.

Czy po formacie i zainstalowaniu wszystkiego z Windows Update, aktualizowałeś wszystkie sterowniki ?
Jaki sprzęt ? Grafika, płyta główna ?
Wrzuć screen Podsumowanie i Płyta główna z programu Speccy.


Procek powinno na speccy pokazywać i3-8350k a pokazuje inny. Dodam że procke został podkręcony do 4,9GH i karta graficzna tez tylko nie pamiętam do jakich wartości.

Edit.
Wszystko było aktualizowane.

Łącznie z Biosem?

Version
7B48v23
Release Date
2017-12-25

Akurat o biosie nie pomyślałem.


Można prosić o jakiś poradnik jak aktualizować bios bo z tego co widzę to mam z 5 września 2017, a ty mówisz, że jest nowsza

Edit
Czy jeżeli zaktualizuję bios to dane o podkręceniu procka znikną?

Bios trzeba będzie ustawiać, zrób sobie zdjęcia z ustawień i popraw po aktualizacji.

Wejdź na stronę Support For Z370-A PRO
Wybierz Bios i pobierz najnowszy. Rozpakuj na pendrive.
Opis instalacji na PDF

Niestety po aktualizacji biosu żadnej zmiany.

refresh

refresh

Od tamtego momentu nic mi do głowy nie przyszło.
Oprócz tego, że mógłbyś spróbować uruchomić grę przy wyłączonym antywirusie lub Game Mode (niektóre antywirusy mają taką opcję).
Może coś go obciąża za bardzo.

Kusi mnie jeszcze zaproponować Ci skan FRST, żeby zobaczyć czy coś nie siedzi w tle, ale jeśli dzieje się to samo na świeżym Windowsie… :thinking:

Ja bym powiedział, że to po prostu bug w grze i nic z tym raczej nie zrobisz poza cierpliwym czekanie, na kolejne update’y.

Podkręcona karta może Ci destabilizować grę. Ustaw na domyślne wartości, CS i tak będzie Ci działał na najwyższych ustawieniach…