CS GO Z ALLEGRO steam

(Marixlomza) #1

Witajcie.

Jakiś niecały miesiąc temu kupiłem cs go z allegro. Założyłem konto steam. Wpisałem kod. I mam grę. Ale problem tkwi w tym. Że nie mogę dodawać nikogo do znajomośći ani sie wymieniać przedmiotami.

Wiem tylko i handlu że będzie zablokowany do pory jak nei doładuję konta za min. 5$ i niekupię czegoś. 

Także może macie jakieś porady jak to zrobić/wykonać aby dało rade normalnie się wymienić i zapraszać do znajomych na steam?

Pozdrawiam.

(przemek7525) #2

Musisz kupić jaką grę na sklepie steam, wtedy się odblokują wszystkie funkcje.

Bezsens, ale tak jest.

(Marixlomza) #3

Dziękuję !:slight_smile: niestety chcą troche zarobić :smiley:

(Longhorn2009) #4

Ja nie kupowałem żadnej gry, ale mogę dodawać znajomych. Choć mam kilka takich z kuponów nVidii bodajże, normalnie płatne. Może spróbuj dodać jakąś darmową dodać.

(Xparanienormalnyx) #5

@Up kiedyś nie było takiego wymogu, każde konto steam było w pełni funkcjonalne, od paru miesięcy (dokładnie nie wiem, nie chce mi się sprawdzać) każde nowe konto steam ma sporo ograniczeń, aby je zlikwidować trzeba kupić jakąkolwiek grę bezpośrednio na steam (może być nawet jakiś szajs za 0,10 euro), aktywacja klucza kupionego w zewnętrznym sklepie ani ściągnięcie darmowej gry nie pozbawi konta tychże ograniczeń.

(Longhorn2009) #6

W porządku, konto zakładałem min rok temu to załapałem sie na starych zasadach, a o nowych nie słyszałem.