Cs go

Jest mozliwosc przekopjowac od kogos csa aktualizowac i grac czy trzeba pobierac za kazdym razem

To zależy pewnie od tego jak działa zabezpieczenie “steam.dll”, ja tam nie widzę problemu by skopiować legalną wersję, przenieść na twój komputer i wybrać zapobiegawczo “sprawdź integralność plików”.

Niby wtedy można ręcznie wskazać katalog z CS lub zawiesić pobieranie krótko po rozpoczęciu.

(Jak nie masz podpiętej gry pod Steam to i tak się nie będzie włączać).

Jak Steam będzie od nowa ściągać 99% to znaczy, że jakoś w plikach zaszyfrował informacje kto pobrał (teoretycznie wtedy mogli by banować konta tworzące pirackie wersje gier Steam o ile ktoś nie wytropił czy ta informacja siedzi tylko w pliku “steam.dll”)


Ciekawy jest może jedyny fakt jak to działa od kiedy gra zaczęła być darmowa - może wtedy nie zachodzi weryfikacja czy gra jest przypisania w kliencie Steam.

Gre kupilem juz dawno tylko bez sensu jest pobieranie 25gb kombinowalem ale chyba jednak trzeba pobrac hm tylko ze wskazanie katologu nie daje nic

Spróbuj pobrać “1%”, wstrzymać.

Potem namierzyć gdzie pobrał pliki i chamsko wkleić nowsze od kolegi z nielimitowanym szybkim internetem.

Potem pewnie wznowić pobieranie lub przerwać i przejść do sprawdzenia integralności gry jak się da.

  • zakładam, że po 1% nagle skoczy na 99 lub 100 i może ruszy
  • zakładam też, że przerwanie nie oznaczy plików do kasacji i wycofania rejestracji gry na danym PC z posiadanych na dysku

Tak. Niech “kolega” w swojej bibliotece Steam zrobi kopię zapasową gry (lista z menu) i ci podeśle plik instalacyjny. W twoim przypadku instalujesz grę z wybranej biblioteki na komputerze.