CS gra bez drużyny

Witam.

Gram sobie w CS’a z botami, jednak nie daje mi to wielkiej radości, bo boty z mojej drużyny rozwalają za mnie przeciwników, więc mam pytanie, czy da się grać bez drużyny, że jestem sam i rozwalam przeciwników (boty)??

wyłącz auto_team_balanse, i dodaj boty tylko do przeciwnej drużyny :stuck_out_tongue:

oraz mp_limitteams 0 czy jakoś tak ta komenda szła

Nie mam takiej opcji, a mam CS 1.6 v32

W konsoli:

mp_autoteambalance 0

Dobra udało się. Zrobiłem tak, że w opcjach ilość botów na 1 i jak dałem start, to w konsoli miałem, że u przeciwnika jest 1 bot, a u mnie nie ma, więc z konsoli dodałem odpowiednią ilość botów dla przeciwnika. Dzięki za pomoc :slight_smile:

Dodane 10.05.2011 (Wt) 22:20

Jednak myliłem się. Robie tak: ilość botów w opcjach na 0, zaczyna sie gra i jestem tylko ja, daje mp_autoteambalance 0, jednak po wpisaniu komendy dodającej boty do przeciwnej drużyny, dodaje do mnie :expressionless: Coś tu jest nie tak, poradźcie.

w opcjach jak zakładasz nowy serwer dajesz na ostatnią zakładkę i tam powinna być opcja do wyboru (aby boty do jakiej drużyny dołączały) dajesz n terro wpisujesz ilość botów np.10 i startujesz serwer, dołączasz się do innej drużyny (tak przynajmniej można w cz) (w tym sposobie w konsole nic nie wpisujesz!!)

xZdzislawx super wszystko, to jest chyba najlepsza metoda, dzięki wielkie :wink:

Proszę 8) :lol: 8)