CS, jak mam dolaczyc do gry przez serwer?

Witam

Mam grę CS’s 1.6. Gdy odpalam grę i chcę się połączyc z serwerem, zeby pograc sobei z ludzmi, wiadoma sprawa, to kurde balans nie potrafię wlasnie tegozrobic, widze wszystkich ludzi, ale nie wiem jak ja mam grac, tzn. nei wiem jak mam dolaczyc do gry, poprstu widze jak wszyscy biegaja, strzelaja sie, a ja ni hu hu hu…

Moze ktos podac jakis polski serwer, oczywiscie przed tymj wytlumaczcie mi jak mam wejsc, darmowy serwer!! :slight_smile:

Będe wdzieczny za wszelką pomoc, pozdrawiam

Dobra bez sciemy, NAPISZCIE MI JAK JA MAM W TO ZACZAC GRAC PRZEZ NETA, tak jak dla laika!

jak już widzisz tych biegających ludzi wciśnij “m” i wybierz terroryste lub counter-terrorist

no to widze, widze tych biekajacych ludzi, ale powiedz mi kolego wsciskam “m” iu nic sie nie dzieje, to jest problem, zadnej reakcji. Moze jakis inny klawisz lub cos? Nadal widze jak biegaja zlonierzyki, a tu nic… ja nie moge. Kurde powiedzcie mi jak to zrobic, bo sie nagrzalem na gierke :wink:

…i ten polski serwer

to zresetuj ustawienia klawiszy i spróbuj jeszcze raz z klawiszem “m” bo jest on standartowo przypisany do funkcji wyboru strony ct albo tt

Może poczekaj na nową runde? Tzn. muszą sie pozabijać.

a nie jest ez tak, ze musze sie zalogowac tzn. wykupic cos tam. teraz mnie oswiecilo?

OMG. Skoro możesz wejść na serwer to masz działającego cs’a. Może wchodzisz na HLTV i dlatego jak naciskasz ‘m’ to się nic nie dzieje :shock:

być może jest to sever co tylko jako spectator możesz wejść.

polecam serw NS Arena