Cs nie działa

Witam!

Mam problem nie działa mi CS 1.6 po zainstalowaniu i uruchomieniu gry pojawia się czarny ekran i ukazuje się pulpit.Wcześniej wszystko działało poprawnie, tylko dość długo nie grałem i po jakimś czasie naszła mnie ochota na CS-a i włączyłem i … Czarny ekran ! Mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej, nowego DirectX-a. Posiadam system operacyjny Windows Xp Home Edition ze skórką Visty.Wszystkie inne gry działają bez zarzutu tylko CS się nie włącza.Próbowałem już instalować na innych dyskach, pożyczyłem nawet inna płytę z grą i nic.Gra jest oryginalna.

Proszę o szybko pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam Esc+Ctrl

Skąd ta pewność?

OT --> Kosz

Kolega miał to samo… Tylko że u niego wszystkie gry nie działały. Zrobił formata i gra…

mam formatować całego kompa ?!

Steam, czy non-Steam? A formatować nie ma sensu, tylko najpierw napisz, czy na Steamie, czy nie.

STEAM bo pisał już o tym na webhelp.eu

Jeśli nie chcesz pomóc, nie pomagaj.

Dodane 24.06.2009 (Śr) 20:15

On formatował całego…

Ale inne gry chodzą ci bez problemu a jemu wszystkie tam więc nie wiem czy to pomoże.

Zmieniałeś ostatnio coś w kompie? (chodzi o hardware) Karta graficzna?

Formatować dysku nie trzeba. Przeskanuj dysk jakimś programem antywirusowym.

ja miałem to samo … aktualizacja sterów, które muszą mieć OpenGL

Mam karte graficzną Radeon x1300 może będzie ktoś tak dobry i mi poda link ze sterami co mają ten OpenGL ?

Nie mam żadnego wirusa komputer był skanowany i logi były sprawdzone.

Steam sam powinien poinformować Cię o nowych sterownikach do karty graficznej. Przynajmniej ja tak miałem.

a nie da rady grać na D3D??

co to ?

inny tryb grafiki … bo któryś zawodzi, a domyślny to open gl

dalej nie działa CS co mam zatem zrobić ?

Dodane 27.06.2009 (So) 22:33

Ostatnio pojawił się taki błąd przy włączaniu :

Could not launch game.

Only one instance of this game can be run at a time.

Może poszukaj w procesach uruchomionego pliku gry. Jak znajdziesz to zamknij go i spróbuj włączyć gre

Witam. Mam podobny problem bo jak włączam cs-a to po jakiś 5 sekundach pokazuje mi się wystąpił problem z aplikacją Half-Life Launcher i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Mógł by mi ktoś pomóc. :frowning: